Kup podłogę Swiss Krono - atrakcyjne wygrane w loterii

Planujesz zakup podłogi i jesteś klientem detalicznym? Wybierz panele z kolekcji Aurum lub Platinium w Ablerze - oprócz atrakcyjnej ceny, rabatów i możliwości montażu możesz liczyć również na szansę wygrania nagród w ramach loterii paragonowej Swiss Krono. kampania promocyjna swiss krono

Dotyczy ona wspomnianych podłóg z kolekcji Aurum i Platinium. Loteria paragonowa rozpoczęła się w Ablerze i innych autoryzowanych przedstawicielach sieci Swiss Krono 15 stycznia 2021 r. i potrwa do 15 marca 2021 r. 


Nagrody w ramach loterii paragonowej

Na klientów detalicznych wybierających podłogi Swiss Krono czeka wiele atrakcyjnych nagród. Główna to bon warty 5 tys. zł na zakupy w sklepie internetowym JestMebel.pl - kupon ten będzie losowany na koniec lotweii. Oprócz niego nagrodami są również:

  • bony na 1500 zł do wykorzystania w JestMebel.pl wręczane jednej osobie co tydzień
  • e-karty do sklepu IKEA (wartość: 200 zł) przekazywane codziennie czterem osobom. 

Jak wziąć udział w loterii paragonowej?

Niezbędne są trzy kroki:

  1. Zakup podłogi Swiss Krono objętej promocją
  2. Rejestracja paragonu na stronie loteria.swisskrono.pl
  3. Sprawdzenie listy zwycięzców poszczególnych etapów. 

W sumie, jak informuje Swiss Krono, przewidzianych jest łącznie 249 nagród. Szczegółowy wykaz losowań znajduje się w regulaminie loterii, która dostępna jest na loteria.swisskrono.pl. 

Laureaci o wygranej powiadamiani są przez wysyłanej przez organizatora wiadomości pocztą elektroniczną - na adres podany w zgłoszeniu. Informacja ta podawana jest w ciągu dwóch dni roboczych po każdym losowaniu. 


Zestawienie podłóg objętych loterią:

loteria paragonowa swiss krono

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]