Akumulatory Festool za darmo przy zakupie narzędzi

Jesienią 2020 r. Abler - jako autoryzowany dystrybutor marki Festool - zaprasza na promocję obejmującą bezpłatne akumulatory do urządzeń tego producenta. To okazja do tego, by zakup maszyn Festool - zarówno standardowych jak i bardziej specjalistycznych - połączyć z gratisem.

 

 promocja festool darmowe akumulatory

 

Przy zakupie jednego z poniższych promocyjnych narzędzi akumulatorowych, klienci sieci Abler mogą liczyć na bezpłatne akumulatory 5,2 Ah Bluetooth. Pobierz informację o produktach objętych atrakcyjną promocją Festool, by sprawdzić, jakie produkty objęte są akcją. 

promocja festool akumulatory


Akcja promocyjna dotyczy nowego urządzenia akumulatorowego 18 V Basic, Compact, Plus, Plus SCA i Set. Wszystkie radia, lampy i szlifierki 18 V są wyłączone z zestawienia. Termin składania zamówień: od 17.08.2020Promocja rozpoczęła się 1 września 2020 r. Czas jej trwania zaplanowano do wyczerpania zapasów. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]