Podłogi

Podłogi w sieci Abler to kilkaset dekorów pochodzących od wiodących producentów europejskich. Zestawienie obejmuje:

Sprzedaż podłóg detalicznie i hurtowo prowadzą oddziały sieci Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Słupsku, Płocku, Kaliszu i Gdyni. W nich zamówić można również panele podłogowe i podłogi drewniane i LVT z montażem, dzięki czemu podatek VAT na produkty to 8% a nie 23%. Abler prowadzi również sprzedaż podłóg z dostawą - w tym przez internet. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych. 

Panele podłogowe - podłogi laminowane

Panele podłogowe dostępne w sieci sprzedaży Abler to podłogi laminowane:

 • SWISS KRONO
 • AB Premium
 • Kaindl
 • ter Hurne
 • Krono Original

 

Abler, jako autoryzowany przedstawiciel producentów podłóg laminowanych zapewnia szereg korzyści dla klientów - zarówno detalicznych jak i hurtowych. To m.in.:

 • wysokie stany magazynowe
 • natychmiastowa realizacja zamówień
 • szeroki zakres usług - m.in. montaże podłóg
 • sprzedaż paneli podłogowych z dostawą do klienta
 • atrakcyjne ceny podłóg laminowanych.

 

Szczegółowe informacje udzielane są przez pracowników działów handlowych. 

Sprzedaż paneli

Sprzedaż paneli

Wszystkie oddziały sieci Abler zapewniają sprzedaż paneli podłogowych  "od ręki" dzięki wysokim stanom magazynowym i dużej dostępności towaru. Podłogi laminowane można ocenić dzięki wysokiej jakości ekspozytorom, które umożliwiają ocenę wszelkich detali. To m.in.:

 • struktura danej podłogi
 • kolorystyka w naturalnym świetle
 • wygląd paneli podłogowych przy sztucznym nasłonecznieniu. 

Ekspozytory oraz wystawy paneli podłogowych umożliwiają również właściwy dobór listwy przypodłogowej. Oprócz nich Abler zapewnia również sprzedaż podkładów podłogowych pod panele

Panele podłogowe SWISS KRONO

Panele SWISS KRONO to zdecydowanie najbogatsza kolekcja podłóg laminowanych w ofercie sieci Abler. Producent – w przeszłości znany jako Kronopol – doskonale łączący wysoką jakość produktów, doskonałe właściwości techniczne i bardzo bogatą paletę kolorów i dekorów. Podłogi laminowane SWISS KRONO to kilkaset dekorów. To panele podłogowe nawiązujące klimatem do drewna po nietypowe wzory doskonałe do oryginalnych wnętrz. Aurum to zestawienie doskonale oddających charakter drewna. Panele z kolekcji Platinium łączą niebanalną estetykę i wszechstronność zastosowania. Podłogi Ferrum SWISS KRONO świetnie sprawdzają się w biurach i mieszkaniach. Ofertę dopełniają cokoły P85 - listwy do paneli SWISS KRONO idealnie dopasowane kolorystycznie do podłogi. Panele podłogowe SWISS KRONO to przede wszystkim ogromne możliwości wyboru. Oferta obejmuje zarówno tanie panele ekonomiczne zachowujące wysoką wartość jakościową jak i ekskluzywne linie o najwyższym stopniu odporności na ścieranie.

Kolekcje paneli SWISS KRONO 

 • Aurum (podkolekcje: Sound, Aroma, Vision, Senso, Gusto, Symfonia, Movie, Infinity, Volo)
 • Ferrum (podkolekcje: Sigma, Kappa, Omega, Delta, Alfa)
 • Platinium (podkolekcje: King Size, Route des Vins, Massivum, Mars, Helio, Progress, Marine, Luna, Venus, Exclusive, Excellence, Terra, Blackpool)
Panele Swiss Krono

Panele podłogowe SWISS KRONO 

Panele podłogowe Kaindl

Austriacki producent od lat szczególnie dba o to, by podłogi laminowane bezpośrednio nawiązywały do kolorystyki naturalnego drewna. W efekcie panele Kaindl zaskakują swoimi właściwościami technicznymi oraz niezwykłą estetyką zdecydowanie wyróżniającą tę markę na rynku wnętrz. Zachowują wszystkie zalety podłogi laminowanej, a jednocześnie doskonale oddają kolorystykę, wzór czy inne walory cechujące standardowe deski podłogowe, pakiety czy podłogi drewniane. Szeroka gama kolorystyczna i dbałość o takie detale jak odwzorowanie specyfiki drewna sprawiają, że panele podłogowe Kaindl od lat są bardzo popularne w Europie Zachodniej. Abler, jako autoryzowany dystrybutor marki Kaindl zapewnia sprzedaż podłóg laminowanych z Austrii w atrakcyjnych cenach - również wraz z montażem.

Kolekcje paneli Kaindl:

 • Natural Touch
 • Easy Touch
 • Classic Touch

Panele podłogowe Kaindl

Panele podłogowe ter Hürne

Panele podłogowe ter Hürne

Niemieckie, wysokiej jakości podłogi laminowane o bardzo charakterystycznym układzie poszczególnych desek. Wyjątkowo cienkie panele podłogowe - zazwyczaj o grubości 13 mm - zachowują doskonałe właściwości przy długim kształcie, który optycznie powiększa powierzchnię pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w przypadku wnętrz, w których potrzeba oryginalności, wizualnego zaskoczenia. Niewątpliwą zaletą cechującą panele podłogowe ter Hürne jest bardzo bogata różnorodność kolorystyczna. To zarówno spore zestawienie paneli ter Hurne utrzymanych w jasnych i stonowanych pastelach jak i wersje znacznie ciemniejsze. Ciekawe wzornictwo z kolekcji Breeze, Vitality, Courage czy City cieszy się dużą popularnością wśród klientów sieci Abler. Atrakcyjny cennik i klasa premium, jaka charakteryzuje panele niemieckiego producenta to ciekawe połączenie - wspomagane dodatkowo faktem, że marka jest nowością na polskim rynku.

Kolekcje ter Hürne:

 • Breeze Line
 • Vitality Line
 • Courage Line
 • City Line

Panele podłogowe AB Premium

Nowoczesna i atrakcyjna kolekcja podłóg opracowanych przez ekspertów SWISS KRONO - producenta tej kolekcji - oraz sieci Abler. Wygląd paneli to ciekawostka - są one inspirowane wnętrzami świata i tym, jak na poszczególnych kontynentach wyglądają podłogi. Dzięki temu kolekcja AB Premium doskonale wpisuje się w oczekiwania osób, które szukają materiałów oryginalnych, nietypowych, przyciągających wzrok. W zestawieniu znaleźć można podłogi laminowane o naturalnej kolorystyce ciepłego drewna jak i nieco bardziej eksperymentalne propozycje producenta.

Jednocześnie panele podłogowe AB Premium zwracają uwagę ceną. Należą do najtańszych propozycji na rynku, dzięki czemu cieszą się niemałą popularnością oddziałach sieci Abler. 

Panele podłogowe AB Premium