Płyty laminowane Kaindl

Płyty meblowe Kaindl to nowość w ofercie sieci Abler. Producent – austriacki koncern specjalizujący się m.in. w wytwarzaniu wysokiej jakości podłóg o imponującym odwzorowaniu naturalnego drewna – podobne rozwiązanie proponuje również w przypadku płyty do mebli. Oferta sieci Abler obejmuje kilkanaście wiodących dekorów oraz – na zamówienie – inne, nie ujęte w bieżącej propozycji.

Płyty meblowe Kaindl - podobnie jak podłogi tego renomowanego producenta - od lat doceniane są ze względu na szczególną jakość wykonania, atrakcyjną gamę wariantów kolorystystycznych oraz wyjątkową estetykę detali. Od jesieni 2020 r. płyty do mebli Kaindl - jak i blaty tej marki - zakupić można w Ablerze. 

Firma, jako autoryzowany dystrybutor austriackiej marki w Polsce, dotychczas zapewniała sprzedaż podłóg Kaindl. Teraz oferta poszerza się o kolejną grupę asortymentową. To płyty meblowe i blaty Kaindl, które robią szczególne wrażenie zarówno jako odrębne materiały do wnętrz jak i w ciekawym połączeniu z podłogami tej marki. To szczególnie ciekawa opcja dla stolarzy, którzy chcą zapewnić swoim klientom szczególnie interesujące i niebanalne propozycje wykonania mebli pod wymiar. 


Płyty i blaty Kaindl

Nowy asortyment Kaindl trafił do hurtowni Abler w Toruniu. Wśród nowości są:

Płyta laminowana i blat K5413 Dąb Cognac

płyta meblowa i blat dąb cognac kaindl

dąb cognac kaindl


Płyta laminowana i blat K5414 Dąb Classic

dąb classic

dąb classic


Płyta laminowana i blat K5474 Dąb Evoke Sunset

dąb evoke sunset

dąb evoke sunset


Płyta laminowana i blat K4447 Dąb Antyczny

dąb antyczny

dąb antyczny płyta meblowa


Płyta laminowana i blat K4398 Rusty Iron

rusty iron

rusty iron


Płyta laminowana i blat 34127 Dąb San Remo Cristal

san remo crystal

rovere san remo crystal


Płyta laminowana i blat 34321 Oxide

oxide

oxide


Płyta laminowana i blat 44374 Beton Szary Opal

beton szary opal kaindl

płyta kaindl


Na zamówienie dostępne są inne wzory Kaindl - niezależnie od oczekiwanej ilości. Szczegółowa oferta obejmująca nowe płyty meblowe i blaty kuchenne Kaindl dostępna jest w dziale handlowym sieci Abler w Toruniu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]