Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Panele podłogowe ter Hürne

Wszystkie podłogi i pozostały asortyment dostępny w sieci Abler możesz zamówić z dostawą kurierską do domu - ograniczając potrzebę wychodzenia oraz kontaktów zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dotyczącymi epidemii koronawirusa. Zadzwoń lub napisz - zapewniamy szybką dostawę całego asortymentu własną flotą transportową oraz we współpracy z firmą kurierską. 


ter Hürne to panele podłogowe z wyjątkową klasą. Niemieckie podłogi laminowane należą do produktów klasy premium. Abler zapewnia ekspozycję paneli podłogowych ter Hürne w Toruniu i Inowrocławiu; sprzedaż możliwa jest również w innych oddziałach sieci Abler, która obejmuje Bydgoszcz, Brodnicę, Gdynię, Kalisz, Słupsk, Płock. Zapewniamy także sprzedaż wysyłkową paneli ter Hürne w całym kraju. 


panele ter hurne D12 oak deep brown

Podłogi laminowane ter Hürne zwracają uwagę bardzo staranną kolorystyką - stąd ich ekskluzywność oraz popularność w zachodniej Europie


Panele ter Hürne znane są od lat 60 ub. wieku. Stanowią intrygujące wzrok połączenie wysokiej jakości podłóg, oryginalności kolorystycznej oraz ciekawych rozwiązań technologicznych. Wraz z ponadprzeciętną estetyką panele ter Hürne zwracają uwagę parametrami wytrzymałościowymi. To podłogi laminowane o wyjątkowej odporności na ścieranie i inne zużycie. W efekcie zachodnioniemiecka marka z Südlohn jest szczególnie popularna na rynkach europejskich. Abler jest autoryzowanym dystrybutorem produktów ter Hürne - zarówno pod względem sprzedaży detalicznej jak i hurtowej. 


➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl

 

➨ Tu kupisz panele podłogowe ter Hürne:

● Toruń (ul. ul. Grudziądzka 177 A)

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5)


Zalety paneli podłogowych ter Hürne

panele podłogowe ter hurne A01 Oak White Grey

Szerokie panele podłogowe robią w przypadu marki ter Hürne szczególne wrażenie - na zdjęciu dekor A01 Oak White Grey


Panele ter Hürne wyróżniają się zarówno kolorystyką jak i nieprzeciętnymi wymiarami. Podłogi składają się z trójwarstwowych desek, których cechą charakterystyczną jest niewielka grubość. To zazwyczaj 13 mm; możliwe są jednak również inne warianty. Lekkość paneli idzie w parze z różnorodnością wymiarów podłóg. Szerokość paneli waha się od 16 do 20 cm, a ich wysokość przekracza nawet 2 m. Całość tworzy interesującą i przyciągającą wzrok kompozycję - podłogi ter Hürne doskonale sprawdzą się zarówno w salonie jak i wnętrzach biurowych. Doskonałe właściwości paneli sprawiają, że zachowują swoje właściwości przez lata - to efekt m.in. wysokiej klasy ścieralności paneli. 

Duże znaczenie w przypadu paneli ter Hürne odgrywa łatwość montażu. Niemieckie podłogi w ofercie Ablera to m.in. bezklejowy system łączenia ClickItEasy. Panele doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, które mogą być narażone na wilgoć. Zastosowany przez ter Hürne system Water ProTec sprawia, że podłoga laminowana zostaje chroniona przed ewentualnym bezpośrednim kontaktem z wodą.

panele ter hurne b06 Oak Cumberland

ter Hürne to producent znany ze szczególnej dbałości o estetykę każdej podłogi - na zdjęciu: dekor B06 Oak Cumberland


Niewątpliwą zaletą paneli podłogowych ter Hürne jest różnorodność kolorystyczna. To wyjątkowo szerokie zestawienie podłóg we wszystkich barwach. W ofercie znajdują się zarówno panele jasne, pastelowe i o stonowanej kolorystyce, jak i zdecydowanie bardziej wyraziste podłogi utrzymywane w stylu wenge czy typowych wnętrz biurowych. Dzięki temu salon podłóg Abler zapewnia szeroki wybór paneli ter Hürne zarówno w ofercie detalicznej jak i hurtowej. Ter Hürne to producent związany nie tylko z rynkiem podłóg laminowanych. W ofercie Ablera znajduje się również inny asortyment niemieckiej firmy - m.in. podłogi drewniane oraz winylowe panele LVT.


 zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]