Panele podłogowe ter Hürne

Panele podłogowe ter Hürne to podłogi laminowane z wyjątkową klasą. Niemiecki producent należy do szczególnie docenianych w Europie Zachodniej. Panele podłogowe ter Hürne uznawane są za towar klasy premium - o szczególnej estetyce wykonania oraz doskonałych właściwościach użytkowych. Dodatkowo podłogi ter Hürne znane są z wyjątkowej naturalności - to jeden z czynników, na które producent kładzie szczególny nacisk. Abler zapewnia ekspozycję paneli podłogowych ter Hürne w Toruniu i Inowrocławiu; sprzedaż możliwa jest również w innych oddziałach sieci Abler, która obejmuje Bydgoszcz, Brodnicę, Gdynię, Kalisz, Słupsk, Płock. Zapewniamy także sprzedaż wysyłkową paneli ter Hürne w całym kraju. 


podłogi ter hurne abler torun


Panele ter Hürne znane są od lat 60 ub. wieku. Stanowią intrygujące wzrok połączenie wysokiej jakości podłóg, oryginalności kolorystycznej oraz ciekawych rozwiązań technologicznych. Wraz z ponadprzeciętną estetyką panele ter Hürne zwracają uwagę parametrami wytrzymałościowymi. To podłogi laminowane o wyjątkowej odporności na ścieranie. W efekcie zachodnioniemiecka marka z Südlohn jest szczególnie popularna na rynkach europejskich. Abler jest autoryzowanym dystrybutorem produktów ter Hürne - zarówno pod względem sprzedaży detalicznej jak i hurtowej. 


abler toruń panele podlogowe ter hurne


Abler zapewnia sprzedaż paneli podłogowych detalicznie i hurtowo stacjonarnie - w 8 miastach Polski - oraz w sprzedaży wysyłkowej. 

Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą w całym kraju: 

Sklepy i hurtownie Abler zlokalizowane są w 8 miastach:

  • Toruń, ul. Grudziądzka 177A,
  • Bydgoszcz, ul. Łęczycka 8,
  • Inowrocław, ul. Budowlana 3,
  • Brodnica, ul. Gajdy 4,
  • Gdynia, ul. Wendy 7/9,
  • Słupsk, ul. Poznańska 10,
  • Kalisz, ul. Złota 34/38,
  • Płock, ul. Kostrogaj 5.

Zalety paneli ter Hürne

panele podłogowe ter hurne A01 Oak White Grey

Szerokie panele podłogowe robią w przypadu marki ter Hürne szczególne wrażenie - na zdjęciu dekor A01 Oak White Grey


Panele ter Hürne wyróżniają się zarówno kolorystyką jak i nieprzeciętnymi wymiarami. Podłogi składają się z trójwarstwowych desek, których cechą charakterystyczną jest niewielka grubość. To zazwyczaj 13 mm; możliwe są jednak również inne warianty. Lekkość paneli idzie w parze z różnorodnością wymiarów podłóg. Szerokość paneli waha się od 16 do 20 cm, a ich wysokość przekracza nawet 2 m. Całość tworzy interesującą i przyciągającą wzrok kompozycję - podłogi ter Hürne doskonale sprawdzą się zarówno w salonie jak i wnętrzach biurowych. Doskonałe właściwości paneli sprawiają, że zachowują swoje właściwości przez lata - to efekt m.in. wysokiej klasy ścieralności paneli. 

 

Duże znaczenie w przypadu paneli ter Hürne odgrywa łatwość montażu. Niemieckie podłogi w ofercie Ablera to m.in. bezklejowy system łączenia ClickItEasy. Panele doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, które mogą być narażone na wilgoć. Zastosowany przez ter Hürne system Water ProTec sprawia, że podłoga laminowana jest chroniona przed ewentualnym bezpośrednim kontaktem z wodą.

 

panele ter hurne b06 Oak Cumberland

ter Hürne to producent znany ze szczególnej dbałości o estetykę każdej podłogi - na zdjęciu: dekor B06 Oak Cumberland


Niewątpliwą zaletą paneli podłogowych ter Hürne jest różnorodność kolorystyczna. To wyjątkowo szerokie zestawienie podłóg we wszystkich barwach. W ofercie znajdują się zarówno panele jasne, pastelowe i o stonowanej kolorystyce, jak i zdecydowanie bardziej wyraziste podłogi utrzymywane w stylu wenge czy typowych wnętrz biurowych. Dzięki temu salon podłóg Abler zapewnia szeroki wybór paneli ter Hürne zarówno w ofercie detalicznej jak i hurtowej. Ter Hürne to producent związany nie tylko z rynkiem podłóg laminowanych. W ofercie Ablera znajduje się również inny asortyment niemieckiej firmy - m.in. podłogi drewniane oraz winylowe panele LVT.


ter Hürne - katalogi i instrukcje

Materiały do pobrania związane z ofertą paneli ter Hürne:

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]