Panele podłogowe Villeroy & Boch

Villeroy & Boch to ekskluzywna linia podłóg, w której panele laminowane doskonale dopasowane są zarówno do natury jak i typowo miejskiego desingu.
Rozszerzając swój asortyment o panele, Villeroy & Boch - producent, oferujący materiały do wnętrz od ponad ćwierć wieku - postawił przede wszystkim na wyjątkowość. Panele V & B uznawane są za wyjątkowe: to połączenie unikalności, nadzwyczajnej dbałości o każdy detal. Podłogi Villeroy & Boch z jednej strony świetnie odpowiadają dzisiejszym potrzebom osób planujących remont lub modernizację; z drugiej - gwarantują wyjątkowo szeroki wybór dekorów oraz wymiarów.

Ogromną zaletą podłóg Villeroy & Boch jest ich budowa będąca efektem nałożenia czterech, odpornych na codzienne użytkowanie warstw. Najniższa zabezpiecza panele przed wilgocią. Kolejna - stworzona z płyty HDF - jest wodoodporną płytą nośną. Następne decydują o funkcjonalności paneli Villeroy & Boch: laminat jest pokryty specjalną warstwą ochronną, która gwarantuje wieloletnie używanie bez obaw o jakość. Panele Villeroy & Boch to również łatwość montażu. Umożliwia to zamek Click System, dzięki któremu położenie podłogi sprowadza się do dosiśnięcia poszczególnych elementów na posadzce.

Podłoga Villeroy Boch

Panele Villeroy & Boch

Kolekcja Country

  • Doskonale dopasowana do klimatu wnętrz, gdzie chodzi o podkreślenie naturalności, całkowitej zgodności z otoczeniem. Panele o wymiarach 1375x188 mm mają ponadstandardową klasę ścieralności AC5, grubość 12 mm oraz synchroniczną strukturę powierzchni.

Kolekcja Contemporary

  • Kwintesencja elegancji; panele o stylizacji wymarzonej wręcz do wnętrz, które mają robić wrażenie swoim niebanalnym stylem. Podłogi Contemprorary Villeroy & Boch to 10 mm grubości skrytej pod materiałem zapewniającym klasę ścieralności AC5.

Kolekcja Heritage

  • W tym zestawieniu paneli widać z jednej strony poczucie tradycji, z drugiej zaś - dążenie do nowych form, czasami eksperymentów wizualnych. Podłogi mają standardowe parametry techniczne. Te panele Villeroy & Boch to grubość 8 mm i klasa ścieralności AC4. W zależności od dekorów można liczyć na strukturę matową lub kamienną.

Kolekcja Cosmopolitan

  • Gwarancja niebanalnego wnętrza w samym centrum dużego miasta; te panele podłogowe stworzono z myślą właśnie o wprowadzeniu do pomieszczeń poczucie domostwa, swojego własnego klimatu. Podłogi o synchronicznej strukturze mają bardzo wysoką klasę ścieralności AC5.  
Do pobrania
Podłogi laminowane Villeroy & Boch