Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł
Produkty Aurum

Cena za m2
99.99 zł

Jasnobrązowa podłoga, która będzie stanowić doskonałe tło dla mebli o zdecydowanie mocniejszym zaakcentowaniu kolorystyki.
Cena za m2
71.99 zł

Kolorystyczna klasyka – intensywnie ciemne panele podłogowe świetnie dopasowane do eleganckich wnętrz.
Cena za m2
82.99 zł

Podłoga, która pozwala na wizualną grę świateł. Dąb Opera pasuje do wszelkich typów płyt meblowych opartych na brązie.
Cena za m2
79.99 zł

Przeplatająca odcienie szarości i brązu podłoga idealna zarówno do salonu w mieszkaniu jak i pokoju dziecięcego.
Cena za m2
79.99 zł

Podłoga, która wprost nawiązuje do wszystkiego co kuszące w przypadku drewna – przy zachowaniu wszelkich walorów laminatu.
Cena za m2
79.99 zł

Subtelne i stonowane wizualnie panele podłogowe, w przypadku których perfekcyjnie oddano specyfikę słoi drewna.
Cena za m2
82.99 zł

Klasyka rynku wnętrz – Dąb Miętowy to podłoga, która w niezwykły sposób przeplata różnorodność barw drewna.
Cena za m2
82.99 zł

Jeden z popularniejszych dekorów w sieci Abler – Jesion Lilia wyraźnie zwraca uwagę stonowaniem barw i delikatnością formy.
Cena za m2
82.99 zł

Dąb Luwr to podłoga z klasą. Wyraźnie zarysowane linie pomiędzy poszczególnymi panelami nadają jej wyjątkowej specyfiki.
Cena za m2
71.99 zł

Oto nawiązanie do klimatów Afryki – ciemna podłoga ze starannie podkreślonymi elementami wizualnej ekstrawagancji.
Cena za m2
83.99 zł

Jasne panele podłogowe, które w niezwykły sposób wpłyną na każdy typ wnętrza – szczególnie wymagających nasłonecznienia.
Cena za m2
83.99 zł

Więcej o Aurum

Panele podłogowe Aurum to podłogi laminowane Swiss Krono o szczególnym nawiązaniu do drewna. Abler zapewnia sprzedaż paneli Aurum Swiss Krono detalicznie i hurtowo – przez internet oraz w 8 miastach Polski. To Toruń, Bydgoszcz, Brodnica, Inowrocław, Słupsk, Płock, Kalisz i Gdynia.

Panele Aurum to – jak podkreśla Swiss Krono – podłoga, w której perfekcyjnie zamknięto strukturę drewna. Dzięki temu wszystkie kolekcje spełnią oczekiwania wymagających klientów oczekujących szczególnej estetyki podłogi laminowanej. Jak podkreśla Swiss Krono, powstał w ten sposób „szeroki wachlarz ulotnych emocji zamknięty w specjalnej strukturze paneli”, co tworzy idealnie harmonijną kompozycję.


Panele Aurum – kolekcje podłóg

panele podłogowe abler toruń

Podłogi Aurum to wyjatkowość. Kolekcje zwracają uwagę idealnym i synchronicznym odwzorowaniu rysunku drewna. Efekt to struktura, którą odczuwa się zarówno poprzez dotyk jak i idealnie widoczna w każdym pomieszczeniu. Kolekcję Aurum wyróżnia również 4-stronna V-fuga podkreślająca nowoczesny wygląd poszczególnych paneli i zróżnicowanie deski. Panele podłogowe z kolekcji Aurum wyróżniają się wysoką klasą ścieralności AC5, dzięki czemu można je zastosować w miejscach o dużym natężeniu ruchu – również w miejscach użyteczności publicznej.

Abler zapewnia sprzedaż paneli podłogowych Aurum z tej kolekcji. To linie: Sound (12mm / AC5), Aroma (10mm / AC5), Vision (8mm / AC5), Senso (10mm / AC5), Gusto (8mm / AC5), Symfonia (12mm / AC5). Ostatnia z tych kolekcji to wodoodporne panele podłogowe, które stanowią atracyjną nowość w ofercie Swiss Krono i sieci handlowej Abler.


Sprzedaż paneli Aurum

Abler, dzięki wysokim stanom magazynowym zapewnia sprzedaż paneli podłogowych Aurum “od ręki” lub – w przypadku dekorów na zamówienie – z krótkim czasem oczekiwania. Jako autoryzowany dystrybutor Swiss Krono oferujemy podłogi Aurum detalicznie i hurtowo.

Sprzedaż paneli odbywa się stacjonarnie w 8 lokalizacjach obejmujących:

 • Toruń
 • Bydgoszcz
 • Inowrocław
 • Brodnicę
 • Słupsk
 • Kalisz
 • Płock
 • Gdynię. 

Sprzedaż paneli odbywa się również poprzez:

 • sklep internetowy Abler
 • zamówienia telefoniczne składane pod nr 509 358 761
 • zamówienia e-mail składane pod adres: sklep@abler.pl

Poszukujesz dekoru podłogi, którego nie obejmuje oferta online? Napisz lub zadzwoń – realizujemy zamówienia na wszystkie dekory. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]