Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Dąb Tamala D4522 Gusto

Kolekcja:
Aurum
Podkolekcja:
Gusto
Grubość (mm):
8
Długość (mm):
1380
Szerokość (mm):
159
Klasa ścieralności:
AC5
Ogrzewanie podłogowe:
tak
Wodoodporność:
nie
V-fuga:
4-stronna
Struktura:
synchroniczne 3D
Gwarancja:
30 lat
cena:
73.99 zł
/m2
łączny koszt: 117.64 zł brutto
powierzchnia (m2):
ilość opakowań:
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń:
509 358 761
sklep@abler.pl

Jesteśmy w 8 miastach Polski: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Gdynia, Płock.

Opis produktu

Panele podłogowe Dąb Tamala D4522 to podłoga laminowana Swiss Krono pochodząca z kolekcji Aurum i zestawienia Gusto. To doskonale znana już na rynku propozycja Swiss Krono, która w ciekawy sposób łączy imponującą estetykę wykonania oraz oczekiwane właściwości techniczne.

Panele Dąb Tamala D4522 powstały w oparciu o trwałą, 8-milimetrową płytę. Jak podkreśla Swiss Krono, są efektem 50-letniego doświadczenia pracy z drewnem oraz wykorzystania innowacyjnej technologii, która przekłada się na szczególną trwałość materiału. Specyfika wykonania paneli Dąb Tamala D4522 sprawia, że cechują się one szczególną wytrzymałością na ścieranie.

Dąb Tamala – właściwości

Panele podłogowe Dąb Tamala D4522 to 8-milimetrowa podłoga laminowana o bardzo wysokiej klasie ścieralności AC5. Pod tym względem są więc w pełni dostosowane nie tylko do pomieszczeń domowych czy mieszkania, ale sprawdzą się również jako podłoga do miejsc o ponadprzeciętnej użyteczności publicznej.

Podłoga Dąb Tamala D4522 od Swiss Krono ma 30-letnią gwarancję jakości. Na jej wyjątkowość składają się m.in. efektowna struktura 3D i klasy użyteczności 23 i 33. Panele podłogowe Dąb Tamala D4522 są dostosowane do używania w pomieszczeniach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe. Stanowią efektowne i spójne podłoże dzięki systemowi 4-stronnej V-fugi zastosowanej w przypadku poszczególnych elementów.

Sprzedaż paneli w sieci Abler

Jako autoryzowany dystrybutor Swiss Krono, sklepy i hurtownie Abler zapewniają sprzedaż wszystkich paneli podłogowych tego producenta – w tym dekoru Dąb Tamala D4522. W przypadku zamówienia dużych ilości i współpracy hurtowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wobec realizacji zamówień dla klientów detalicznych możliwe są zakupy przez sklep internetowy oraz na podstawie przedpłaty proforma lub za pobraniem po kontakcie telefonicznym.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]