Masz pytania? • Tel: 509 358 761 • E-mail: sklep@abler.pl

Koszyk
0.00 zł

Dąb Montmartre D4920 Terra

Kolekcja:
Platinium
Podkolekcja:
Terra
Grubość (mm):
AC5
Długość (mm):
1380
Szerokość (mm):
193
Klasa ścieralności:
AC5
Ogrzewanie podłogowe:
tak
Wodoodporność:
nie
V-fuga:
4-stronna
Struktura:
sempre
Gwarancja:
30 lat
cena:
54.99 zł
/m2
łączny koszt: 131.43 zł brutto
powierzchnia (m2):
ilość opakowań:
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń:
509 358 761
sklep@abler.pl

Jesteśmy w 8 miastach Polski: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Gdynia, Płock.

Opis produktu

Panele podłogowe Dąb Montmartre D4920 to podłoga laminowana Swiss Krono pochodząca z kolekcji Platinium i zestawienia Terra. To panele, które – jak zauważa Swiss Krono – stanowią impuls dla wyobraźni. Uwagę zwraca struktura paneli Terra. Dekory bielonej sosny oraz dębów doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza.

Panele Dąb Montmartre D4920 – podobnie jak wszystkie podłogi laminowane z zestawienia Terra – powstały w oparciu o trwałą, 8-milimetrową płytę. Jak podkreśla Swiss Krono, są efektem 50-letniego doświadczenia pracy z drewnem oraz wykorzystania innowacyjnej technologii, która przekłada się na szczególną trwałość materiału. Specyfika wykonania paneli Dąb Montmartre D4920 sprawia, że cechują się one szczególną wytrzymałością na ścieranie.

Dąb Montmartre – właściwości

Panele podłogowe Dąb Montmartre D4920 to 8-milimetrowa podłoga laminowana o wysokiej klasie ścieralności AC5. Pod tym względem są więc w pełni dostosowane nie tylko do pomieszczeń domowych czy mieszkania, ale sprawdzą się również jako podłoga do miejsc o ponadprzeciętnej użyteczności publicznej.

Podłoga Dąb Montmartre D4920 od Swiss Krono ma 30-letnią gwarancję jakości. Na jej wyjątkowość składają się m.in. klasa użyteczności 33. Panele podłogowe Dąb Montmartre D4920 są dostosowane do używania w pomieszczeniach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe. Stanowią efektowne i spójne podłoże dzięki systemowi 4-stronnej V-fugi zastosowanej w przypadku poszczególnych elementów.

Sprzedaż paneli w sieci Abler

Jako autoryzowany dystrybutor Swiss Krono, sklepy i hurtownie Abler zapewniają sprzedaż wszystkich paneli podłogowych tego producenta – w tym dekoru Dąb Montmartre D4920. W przypadku zamówienia dużych ilości i współpracy hurtowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wobec realizacji zamówień dla klientów detalicznych możliwe są zakupy przez sklep internetowy oraz na podstawie przedpłaty proforma lub za pobraniem po kontakcie telefonicznym.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]