Panele ścienne

Panele ścienne Walldesign od Swiss Krono to nowość na rynku i sposób na ciekawe, niebanalne i utrzymane w skandynawskim stylu wnętrze. Wykończenie ściany przez specjalistyczne panele montowane na płaszczyźnie to jeden z nowych trendów docenianych również w Polsce. Swiss Krono, producent zróżnicowanych materiałów wykończeniowych kładzie w przypadku paneli ściennych szczególny nacisk na interesującą kolorystykę i nawiązanie do specyfiki kamienia.


panele ścienne walldesign swiss krono kalio abler

W każdym pomieszczeniu panele ścienne Swiss Krono zachwycają estetyką wykończenia


Efekt to ściany, które urzekają wyglądem oraz funkcjonalnością - panele ścienne Walldesign doskonale zabezpieczają je przed np. zabrudzeniami czy uszkodzeniami. Stąd duża popularność takiej formy wykończenia w biurach czy pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Panele ścienne Walldesign równie ciekawie sprawdzają się jednak również w przypadku mieszkań i domów. 


panele ścienne swiss krono walldesign brooklyn

Panele ścienne Walldesign opracowane przez Swiss Krono stanowią doskonałe uzupełnienie kolorystyczne podłogi


➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl

 

➨ Tu kupisz panele ścienne Walldesign:

●  dostawa w całym kraju; za pobraniem lub z przedpłatą

● Toruń (ul. ul. Grudziądzka 177 A),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5)


Panele ścienne Walldesign Swiss Krono

Kolekcja elementów dekoracyjnych WALLDESIGN powstała z myślą o kamieniach szklachetnych; ich barwy są inspiracją paneli ściennych, które doskonale odpowiadają najnowszym trendom na rynku wnętrz.  

Elementy dekoracyjne WALLDESIGN przystosowane są do mieszkań, domów czy lokali usługowych o suchych wnętrzach. Wśród akcesoriów do paneli są specjalnie opracowane aluminiowe profile, które zapewniają estetyczne wykończenie narożników zewnętrznych, wewnętrznych oraz krawędzi.

Panele na ścianie tworzą wizualną warstwę kamienia; doskonale wpisują się w nowoczesne przestrzenie o minimalistycznym charakterze. Ich forma sprawia, że WALLDESIGN łatwo połączyć kolorystycznie z innymi produktami - m.in. panelami podłogowymi Swiss Krono. Projektanci wnętrz zwracają również uwagę na to, jak doskonale panele ściennie współgrają z drewnem. 

Abler prowadzi sprzedaż paneli ściennych detalicznie i hurtowo.

swiss krono


Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

• 509 358 761

• sklep@abler.pl


Pobierz katalog Walldesign i zamów panele ścienne w Ablerze:  

☑ Kolekcja paneli ściennych WALLDESIGN Swiss Krono [KATALOG]

☑ Instrukcja montażu WALLDESIGN


  


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]