Oświetlenie do mebli

Wszystkie panele podłogowe i pozostały asortyment dostępny w sieci Abler możesz zamówić z dostawą kurierską do domu - ograniczając potrzebę wychodzenia oraz kontaktów zgodnie z zaleceniami sanitarnymi dotyczącymi epidemii koronawirusa. Zadzwoń lub napisz - zapewniamy szybką dostawę całego asortymentu własną flotą transportową oraz we współpracy z firmą kurierską. 


Oświetlenie do mebli to nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka. Najciekawsze rozwiązania opracowane pod kątem realizacji stolarzy zapewnia sieć Abler. Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Słupsk, Płock, Gdynia, Kalisz - tu sklepy i hurtownie Abler zapewniają sprzedaż wszystkich elementów niezbędnych do ciekawego sytemu oświetleniowego mebli na zamówienie. Możliwa jest również sprzedaż z dostawą - za pobraniem lub po przedpłacie na konto. Abler, jako firma z ponad 20-letnią tradycją i autoryzowany dystrybutor czołowych producentów zapewnia atrakcyjny cennik elementów oświetleniowych do mebli oraz szybką realizację zamówień. 


oświetlenie meblowe abler torun

Jedna z ekspozycji oświetlenia do mebli dostępnych w salonach Abler - w różnych warunkach porównać można działanie poszczególnych elementów LED


Oświetlenie do mebli musi być zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Listwy czy oprawy LED decydują nie tylko o komforcie i stopniu naświetlenia w domu, mieszkaniu czy biurze, ale i wizualnym efekcie osiąganym we wnętrzu. Abler oferuje asortyment czołowych producentów oświetlenia do mebli i elektryki. To m.in. oprawy, zestawy i trójkąty, a także transformatory oraz ściemniacze. Oświetlenie LED - ekonomiczne i pozwalające na osiągnięcie realnych oszczędności - pozwala na rozświetenie wszelkich zakamarków i przestrzeni wśród mebli.


➨ Informacje, cennik, sprzedaż detaliczna i hurtowa z dostawą: 

☏  509 358 761  

✉  sklep@abler.pl

 

➨ Tu kupisz oświetlenie do mebli:

●  dostawa w całym kraju; za pobraniem lub z przedpłatą

● Toruń (ul. ul. Grudziądzka 177 A),

● Bydgoszcz (ul. Łęczycka 8),

● Inowrocław (ul. Budowlana 3),

● Brodnica (ul. Gajdy 4),

● Gdynia (ul. Wendy 7/9),

● Słupsk (ul. Poznańska 10),

● Kalisz (ul. Złota 34/38),

● Płock (ul. Kostrogaj 5)


Producenci oświetlenia do mebli

Sklepy i hurtownie Abler oferują produkty oświetleniowe dla branży meblowej czołowych producentów docenianych powszechnie za jakość. Zestawienie to materiały wyróżniających się marek na rynku. Wszystkie łączy wysoka jakość oraz atrakcyjny cennik produktów do oświetlenia. 


Oświetlenie do mebli Design Light

Design Light to doceniany w branży producent wszystkich produktów niezbędnych do oświetlenia mebli na wymiar i innych typów zabudowy. Polska firma zapewnia kompleksową ofertę produktów. Obejmują one m.in. kompleksowe zestawienie produktów oświetleniowych LED do mebli (oprawy i lampki podszafowe, klipsy i profile do półek szklanych, wysięgniki i oprawy, zestawy oświetleniowe z zasilaczem, oświetlenie szuflad). Wybierając markę Design Light możesz liczyć również na taśmy LED - Premium, Premium 24Vc, RGB, BIKOLOR oraz przeznaczone do nich złączki i przewody. Oferta obejmuje także profile Design Light do taśm LED - aluminiowe nawierzchniowe oraz do wbudowania. Sklepy i hurtownie Abler oferują także profile czarne z czarnym kloszem oraz akcesoria do profili LED.
Wśród produktów, które w Ablerze zapewnia Design Light są również: zasilacze LED (12V DC, 24V DC) oraz sterowniki do LED, wyłączniki do systemów LED, gniazda i przedłużacze z USB, przewody instalacyjne LED, oprawy oraz lampki sufitowe w tej technologii oraz oświetlenie halogenowe.

design light oświetlenie do mebli


Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

• 509 358 761

• sklep@abler.pl


Pobierz katalog i zamów oświetlenie w Ablerze: 

☑ Katalog produktów Design Light

 


Oświetlenie do mebli Altori

Altori to polska marka zapewniająca komplekową ofertę materiałów oświetlających do mebli. Obejmuje ona:

  • oświetlenie LED (lampy podszafkowe, oprawy wysięgnikowe, paski LED, klipsy LED, oświetlenie schodowe)
  • oświetlenie halogenowe (zestawy, lampy podszafkowe, oprawy wysięgnikowe)
  • oprawy świetlówkowe
  • oprawy z gniazdami i wyłącznikami (podszafkowe, przyblatowe, listwy z gniazdami)
  • profile aluminiowe (wpuszczane, narożne, nawierzchniowe, klosze i zaślepki)
  • transformatory, zasilacze LED i akcesoria (żarówki, wyłączniki)

altori


Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

• 509 358 761

• sklep@abler.pl


Pobierz katalog i zamów oświetlenie w Ablerze: 

Katalog oświetlenia do mebli Altori  


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]