Dlaczego warto wybrać wodoodporne podłogi Swiss Krono?

Odporne na wodę i wilgoć podłogi laminowane Swiss Krono to niewątpliwy hit branży wnętrz na początku 2021 r. Możliwości, jakie dają wodoodporne panele podłogowe sprawiają, że doskonale sprawdzą się np. w aneksach kuchennych czy pomieszczeniach, które z założenia są narażone na ewentualny kontakt z wilgocią. Dlaczego warto rozważyć zakup podłogi wodoodpornej?Taka technologia jest rynkową nowością – w efekcie wielu kupujących dość spontanicznie zmienia swoje plany i zastępuje ostatecznie standardową podłogę nowością, jaką są nowe warianty Swiss Krono.


Podłogi, które czerpią co najlepsze z doświadczenia

Wodoodporne podłogi Aqua Zero to efekt – jak podkreśla producent – doświadczenia i innowacyjnych rozwiązań Swiss Krono. „Zachowaliśmy najlepsze cechy paneli Aurum dodając nowe właściwości, które dostarczą wiele praktycznych korzyści” – wskazuje.

Podłogi przygotowano na wodoodpornej 12-milimetrowej płycie, która ma wyjątkowo szczelny zamek Aqua Pearl. On gwarantuje odporność na zalanie nawet do 24 godzin wg testu NALFA. Tak podłogi charakteryzuje producent:

„Panele są przyjazne dzieciom, które często tworzą dzieła artystyczne, eksperymentując na mokro z farbami akrylowymi. Symfonia AQUA ZERO doskonale poradzi sobie również z naszymi domowymi pupilami, które nie są jeszcze nauczone załatwiania swoich potrzeb na dworze. Dodatkowo, szczelność nowej podłogi sprawdzi się w domowej kuchni”.


Ekologiczne podłogi laminowane

Skąd taka skuteczność podłóg wodoodpornych Swiss Krono? Kluczową kwestią jest ich przekrój i zastosowanie szczelnego zamka Aqua Pearl.

panele wodoodporne swiss krono

W efekcie podłogi wodoodporne Swiss Krono można stosować w różnych lokalizacjach. Swiss Krono wskazuje na przykłady:

  • "Coś się zachlapało? Nic nie szkodzi. Podłoga Aqua ZERO świetnie się sprawdzi w kuchni, w której wyjątkowo dużo się dzieje. Jest odporna na zachlapania więc mokre mycie i nieprzewidziane wypadki nie są problemem dla naszej podłogi".
  • "Rozlana woda pod doniczkami? Bez obaw. Dla wielu ludzi dom bez kwiatów to nie dom. Dla niektórych domowy ogród to odskocznia od codzienności, chwila relaksu i wytchnienia. Szybkie i łatwe zmywanie zachlapań czy uprószonej ziemi z podłogi Aqua ZERO zaoszczędza czas i jest wygodne. Można się skupić na pasji i przyjemności".

Gdzie kupić podłogi wodoodporne Swiss Krono?

Sprzedaż detaliczną i hurtową prowadzi Abler – autoryzowany przedstawiciel Swiss Krono. Oddziały sieci znajdują się w ośmiu miastach Polski – w Toruniu, Bydgoszczy, Brodnicy, Inowrocławiu, Słupsku, Płocku, Kaliszu oraz Gdyni. Możliwa jest również sprzedaż wodoodpornych podłóg Swiss Krono z dostawą do klienta w każdej lokalizacji – poprzez zakupy na platformie handlowej lub złożenie zamówienia z przedpłatą. Pobierz katalog podłóg Swiss Krono i zakup je w Ablerze. 

Szczegółowe informacje udzielane są przez pracowników działów handlowych.  


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]