Nowości

Panele podłogowe Swiss Krono w nowej odsłonie. Od sierpnia 2020 r. kolekcja podłóg laminowanych Swiss Krono została odświeżona oraz poszerzona o ponad 20 nowych dekorów. Oprócz nowości w zakresie estetyki uwagę zwracają również nowe właściwości i parametry techniczne podłóg. Panele Swiss Krono z nowych kolekcji to m.in. wodoodporność oraz poszerzenie klasy ścieralności do poziomi AC6.

Spójne efektowne wnętrze jest jeszcze bardziej możliwe - Swiss Krono, producent blatów kuchennych i płyt meblowych poszerza ofertę tych pierwszych. Abler, jako autoryzowany dystrybutor Swiss Krono zapewni sprzedaż nowych wzorów blatów, które w większości są dostosowane do barwy płyt laminowanych. 

Renesans jodły francuskiej - to fundament nowej oferty Barlinek, producenta podłóg drewnianych. To pięć nowych wariantów wykończeniowych charakteryzujących się nie tylko imponującą jakością estetyczną, ale i użytkową - co w przypadku marki Barlinek jest już tradycją. 

Nowości na rynku drzwi wprowadzone przez markę POL-SKONE to m.in. zmienione rozwiązania konstrukcyjne, nowe modele, inne warianty kolorystyczne i cenowe. POL-SKONE zapewnia również nowy katalog drzwi - uwzględniający rozwiązania wprowadzone na początku roku 2020.

Płyty meblowe Swiss Krono to zawsze efektowne wzornictwo idealnie dostosowane do najnowszych trendów na rynku. W listopadzie 2019 r. Swiss Krono wprowadza na rynek aż 35 nowości w tym asortymencie. Wszystkie nowe płyty meblowe tej marki dostępne będą w sieci sprzedaży Abler.

Swiss Krono, producent m.in. wysokiej jakości podłóg laminowanych zmienia kolekcję Aurum. Wraz z nowościami rynkowymi wprowadza do oferty wyjątkową kolekcję Symfonia Aqua Zero. To pierwsze tego typu podłogi o pełnych właściwościach wodoodpornych.

Podłogi SPC – panele Stone Plastic Composite – to produkt, który wzbogaca szeroką ofertę sieci Abler. Nasze hurtownie i sklepy zapewnią klientom ciekawą kolekcję polskiego producenta, elbląskiej firmy Salag.

Kolekcje City i Marmo to nowe panele ścienne Walldesign. Doskonale wpisują się w nowe trendy wnętrz mieszkań i przestrzeni biurowych. Widać w nich nawiązania do drewna i ceramiki. 

Nowe płyty meblowe Swiss Krono to 17 dekorów o dużej różnorodności i intensywności barwy. Ich kolorystyka to efekt poszukiwań Klientów. Odpowiadają bowiem dokładnie tym dekorom, jakich pragną miłośnicy efektownych, nowoczesnych wnętrz. 

Blaty kuchenne w ofercie Ablera to obecnie zestawienie niespełna 100 dekorów. Aż 22 z nich to nowości rynkowe. Swiss Krono, wprowadzając je na rynek postawił przede wszystkim na inspirację drewnem, kamieniem, blachą i betonem.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]