Klamki Nomet

Klamki Nomet to połączenie wysokiej jakości mechanicznej i zróżnicowanej stylistyki. Abler zapewnia sprzedaż klamek Nomet w ośmiu oddziałach - w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Słupsku, Kaliszu, Płocku i Gdyni. Dystrybucja obejmuje również całą Polskę w ramach zamówień online przez sklep internetowy oraz za pobraniem i z przedpłatą. Klamki Nomet w sieci Abler dostępne są detalicznie oraz hurtowo. Oferta obejmuje wszystkie aktualne modele - to m.in. klamki do drzwi z serwii Alex, Alto, Argus, Cetus czy Pegaz oraz inne. W ten sposób sklepy i hurtownie Abler zapewniają wyjątkowo szeroki wybór - zestawienia to m.in. klamki do pokoi, łazienek i toalet.


klamki nomet torun bydgoszcz brodnica gdynia inowroclaw slupsk plock

Klamki Nomet zwracają uwagę nowoczesną estetyką, zróżnicowaniem kolorystycznym, a jednocześnie - doskonałymi właściwościami mechanicznymi


Producent klamek, toruńska firma Nomet, to jedna z największych polskich firm tej branży. Zapewnia nie tylko klamki, ale również wszelkie inne akcesoria meblowe. Abler, jako autoryzowany dystrybutor marki Nomet, zapewnia pełną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach detalicznych i hurtowych. 


Rodzaje i typy klamek Nomet 

Zestawienie produktów Nomet wyróżnia zdecydowanie głębia i zróżnicowanie oferty. Sklepy i hurtownie Abler zapewniają klamki Nomet przeznaczone do wszystkich typów pomieszczeń. W efekcie to m.in. klamki pokojowe, klamki do WC oraz przeznaczone do łazienki.
Zróżnicowanie widać również pod względem wykończenia materiałów. Klamki Nomet dostępne w sieci sprzedaży Abler to m.in. warianty o połyskującym chromie oraz w opcjach: nikiel matowy, chrom matowy czy z intrygującym efektem stali szlachetnej.
Klamki Nomet zgodne są z normą PN-EN 1906:2012, a ich badania techniczne - przed etapem sprzedaży - opierają się na aż 200 tys. cykli testowych. W ten sposób Nomet gwarantuje szczególną jakość klamek. Dodatkowo - przy wykorzystaniu specjalistycznej komory solnej - weryfikowana jest ich odporność na korozję.


Jakie klamki Nomet są w ofercie Ablera?

klamki nomet abler toruń

Abler zapewnia wszystkie typy i rodzaje klamek Nomet - zarówno wersje premium jak i standardowe modele


Aktualna oferta klamek Nomet w sklepach i hurtowniach Abler obejmuje kolekcje:
Luxury Line (klamki: Kore, Elara, Neso, Mab)
Lux Line (klamki: Alva Lux, Lea Lux, As Lux, Alex Lux, Pem Lux)
Standard Line (klamki: As, Silva, Alva, Lea, Pem, Katia, Wiki, Tom, Alex, Inka, Marina Vela, Laura, Eva, Diana, Carina, Alto, Fenix, Antilia, Pegaz, Regulus, Apus, Argus, Tuscana, Cetus)
Exterior Line (klamki: Minos, Alto)

 

Wszystkie klamki Nomet zakupisz zarówno w przedstawicielstwach terenowych sieci Abler jak i z dostawą - w tym przez sklep internetowy.


klamki nomet sklep internetowy


Zalety z zakupów w sieci Abler

Wybierając klamki Nomet w sklepach i hurtowniach sieci Abler masz pewność udanej transakcji. Dlaczego wybrać naszą markę?

Wysokie stany magazynowe. Klamki Nomet dostępne są - w większości przypadków - od razu, bez oczekiwania na realizację zamówienia. 

Możliwość odbioru klamek w salonach Abler oraz dostawę w całym kraju. Skontaktuj się w tej sprawie z działem handlowym sieci Abler. 

Negocjacje cenowe. Kupujesz klamki Nomet za pobraniem lub z dostawą po przedpłacie? Planujesz większe zakupy? Zapytaj nas o możliwy rabat. 

nomet

 

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia 

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem: 

• 509 358 761

• sklep@abler.pl


Pobierz katalog i zamów klamki Nomet w Ablerze: 

☑ Klamki Nomet - kolekcja 2019 [KATALOG]


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]