Klamki Nomet

Klamka Nomet
Klamki Nomet zwracają uwagę nowoczesną estetyką, zróżnicowaniem kolorystycznym, a jednocześnie - doskonałymi właściwościami mechanicznymi

Klamki Nomet to połączenie wysokiej jakości mechanicznej i zróżnicowanej stylistyki. Abler zapewnia sprzedaż klamek Nomet w ośmiu oddziałach - w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Słupsku, Kaliszu, Płocku i Gdyni. Dystrybucja obejmuje również całą Polskę w ramach zamówień online przez sklep internetowy oraz za pobraniem i z przedpłatą. Klamki Nomet w sieci Abler dostępne są detalicznie oraz hurtowo. Oferta obejmuje wszystkie aktualne modele - to m.in. klamki do drzwi z serwii Alex, Alto, Argus, Cetus czy Pegaz oraz inne. W ten sposób sklepy i hurtownie Abler zapewniają wyjątkowo szeroki wybór - zestawienia to m.in. klamki do pokoi, łazienek i toalet.

Producent klamek, toruńska firma Nomet, to jedna z największych polskich firm tej branży. Zapewnia nie tylko klamki, ale również wszelkie inne akcesoria meblowe. Abler, jako autoryzowany dystrybutor marki Nomet, zapewnia pełną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach detalicznych i hurtowych.

Rodzaje i typy klamek Nomet

Zestawienie produktów Nomet wyróżnia zdecydowanie głębia i zróżnicowanie oferty. Sklepy i hurtownie Abler zapewniają klamki Nomet przeznaczone do wszystkich typów pomieszczeń. W efekcie to m.in. klamki pokojowe, klamki do WC oraz przeznaczone do łazienki.

Zróżnicowanie widać również pod względem wykończenia materiałów. Klamki Nomet dostępne w sieci sprzedaży Abler to m.in. warianty o połyskującym chromie oraz w opcjach: nikiel matowy, chrom matowy czy z intrygującym efektem stali szlachetnej.

Klamki Nomet zgodne są z normą PN-EN 1906:2012, a ich badania techniczne - przed etapem sprzedaży - opierają się na aż 200 tys. cykli testowych. W ten sposób Nomet gwarantuje szczególną jakość klamek. Dodatkowo - przy wykorzystaniu specjalistycznej komory solnej - weryfikowana jest ich odporność na korozję.

Jakie klamki Nomet są w ofercie Ablera?

Aktualna oferta klamek Nomet w sklepach i hurtowniach Abler obejmuje kolekcje:

  • Luxury Line (klamki: Kore, Elara, Neso, Mab)
  • Lux Line (klamki: Alva Lux, Lea Lux, As Lux, Alex Lux, Pem Lux)
  • Standard Line (klamki: As, Silva, Alva, Lea, Pem, Katia, Wiki, Tom, Alex, Inka, Marina Vela, Laura, Eva, Diana, Carina, Alto, Fenix, Antilia, Pegaz, Regulus, Apus, Argus, Tuscana, Cetus)
  • Exterior Line (klamki: Minos, Alto)

Wszystkie klamki Nomet zakupisz zarówno w przedstawicielstwach terenowych sieci Abler jak i z dostawą - w tym przez sklep internetowy.

klamka Nomet
Abler zapewnia wszystkie typy i rodzaje klamek Nomet - zarówno wersje premium jak i standardowe modele

Zalety z zakupów w sieci Abler

Wybierając klamki Nomet w sklepach i hurtowniach sieci Abler masz pewność udanej transakcji. Dlaczego wybrać naszą markę?

  • Wysokie stany magazynowe. Klamki Nomet dostępne są - w większości przypadków - od razu, bez oczekiwania na realizację zamówienia.
  • Możliwość odbioru klamek w salonach Abler oraz dostawę w całym kraju. Skontaktuj się w tej sprawie z działem handlowym sieci Abler.
  • Negocjacje cenowe. Kupujesz klamki Nomet za pobraniem lub z dostawą po przedpłacie? Planujesz większe zakupy? Zapytaj nas o możliwy rabat.

Sprzedaż: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia

Sprzedaż z dostawą - po przedpłacie lub za pobraniem:

Do pobrania
Klamki Nomet - kolekcja 2019 [KATALOG]