Szuflada MERIVOBOX – jedna platforma, wiele możliwości
Szuflada Merivobox

Szuflada MERIVOBOX - Nowość od Blum. System umożliwia wyjątkowo łatwą obróbkę i montaż szuflad standardowych oraz wysokich. Szeroki zakres rodzajów szuflad spełni Państwa wszelkie wymagania. Zoptymalizowana funkcjonalność – przy najwyższej estetyce. 

 

Uniwersalna platforma

Element, który stanowi bazę dla wszystkich wariantów jest prowadnica, która ma jedną pozycję mocowania dla wszystkich szuflad. Do niej montowana jest szuflada według Państwa pomysłu - niezależnie od tego, na jaki wariant zdecydują się Państwo. Platforma redukująca złożoność i oferująca równocześnie dużą elastyczność. Wyjątkowa prowadnica w kształcie litery L zapewnia doskonałą stabilność, przy wysokim obciążeniu. Prowadnica gwarantuje zsynchronizowany, płynny ruch, a wysoka stabilność frontu otwiera nowe możliwości w projektowaniu kuchni, pozwalając bez trudu połączyć wysokie fronty z niskimi bokami.

 

Niepowtarzalny design - wyjątkowa szuflada MERIVOBOX

Charakterystyczny wygląd z wyraźnie zaakcentowanymi liniami i wyjątkową formą sprawia, że system MERIVOBOX jest jedyny w swoim rodzaju.

 

Wyróżnienia

Design i funkcja szuflad Blum budzą uznanie na całym świecie. Otrzymane wyróżnienia potwierdzają wysoką jakość produktów i usług marki Blum.

 

Sprawdź w jednym z salonów Abler

 

To może Cię zainteresować

 

01.08.2022

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023