Prowadnice Blum
Prowadnice Blum

Prowadnice Blum - do najróżniejszych pomieszczeń


Systemy prowadnic Blum sprawiają, że szuflady drewniane poruszają się z doskonałą jakością. Wymagające, codzienne testy w kuchni potwierdzają, że prowadnice to rozwiązania stabilne i wytrzymałe. Ale nasze systemy sprawdzą się również w łazience, przedpokoju, salonie czy sypialni. Prowadnice Blum zapewniają większy komfort mieszkania niezależnie od pomieszczenia, w którym zostaną użyte.

 

Prowadnica MOVENTO

System prowadnic dla najbardziej wymagających
System krytych prowadnic MOVENTO jest dopracowanym rozwiązaniem do realizacji Państwa pomysłów z drewna. Prowadnicę tę wyróżnia zsynchronizowany, płynny ruch. Precyzyjny układ szczelin uzyskają Państwo dzięki możliwości regulacji w 4 wymiarach. Ponadto system z pełnym wysuwem charakteryzuje się dużą stabilnością i wysoką klasą obciążenia. MOVENTO można zrealizować z wszystkimi 4 technologiami ruchu, gwarantując delikatne oraz ciche otwieranie i zamykanie.

 

Prowadnica TANDEM

Uniwersalny system prowadnic
System krytych prowadnic TANDEM jest uniwersalnym rozwiązaniem do realizacji Państwa pomysłów z drewna. Bardzo szeroki program zapewnia wyjątkowo dużą swobodę w projektowaniu. Do wyboru są różne długości, rodzaje szuflad i klasy obciążenia, a także optymalne technologie ruchu dla delikatnego i cichego otwierania oraz zamykania.

 

Prowadnica STANDARD

Ekonomiczny system prowadnic
System widocznych prowadnic STANDARD jest atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem, pozwalającym Państwu realizować własne pomysły z drewna. Składa się z niewielkiej liczby elementów, co znacząco ułatwia magazynowanie oraz montaż. W codziennym użytkowaniu solidna prowadnica wyróżnia się dobrymi właściwościami jezdnymi oraz wysoką stabilnością. Ten system z częściowym wysuwem można zrealizować z technologią ruchu BLUMOTION, zapewniając zamykanie z hamowaniem.

27.04.2022

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023