Gala 25-lecia sieci Abler - galeria zdjęć z CKK Jordanki
Abler 25-lecie - uroczysta gala

20.10.2022 r. sieć Abler świętowała w toruńskim CKK Jordanki imprezę z okazji 25-lecia spółki. Były wspomnienia, podsumowania, chwila wzruszeń, przedstawienie planów na przyszłość. Oto jak prezentowała się gala Ablera w multimedialnym skrócie. 

Abler to firma, która powstała w 1997 r. z potrzeby chwili – współwłaściciele, Piotr Nowacki i Michał Przepierski, zdecydowali się zaangażować w rozwój małej hurtowni artykułów meblarskich widząc lokalny deficyt towarów w Toruń. Dziś Abler to prężnie działających 8 oddziałów w Polsce i status jednej z największych firm tej branży w Polsce. 

Rozwojowi Ablera poświęcona była gala ćwierćwiecza. W Toruń CKK Jordanki właściciele spółki opowiadali o początkach firmy oraz prezentowali plany na przyszłość – m.in. dotyczące otwarcia nowego oddziału w Gdańsku. Sporo czasu poświęcono rozwojowi współpracy z kluczowym dostawcą sieci Abler – siecią SWISS KRONO Polska.

Pracownicy Ablera, partnerzy handlowi sieci, samorządowcy oraz pozostali goście mieli okazję obejrzeć koncert Roberta Janowskiego, który spontanicznie zmienił go chwilami w słynny już program „Jaka to melodia?”. Na 25-lecie firmy uhonorowano 25 pracowników firmy o szczególnym stażu w Ablerze – wiele z tych osób w firmie jest od kilkunastu lat.

Gala była również okazją do tego, by dowiedzieć się więcej o historii firmy z różnych perspektyw - zarządu, dyrekcji, kierowników oddziałów oraz pozostałych pracowników. 

Imprezę prowadzoną przez Piotra Olszowskiego zakończył koncert Rafała "Zwierzaka" Zielińskiego i przyjaciół. Niemałe wrażenie zrobił ogromny tort, w kształcie siedziby firmy przygotowany przez Cukiernia Sowa. Materiały wizualne zapewniło studio graficzne z Torunia - Izarysuje. Całość imprezy koordynowała Agencja Eventowa IKA

21.11.2022

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023