25-lecie Swiss Krono w Ablerze Toruń i Gdynia
 25-lecie Swiss Krono w Ablerze Toruń i Gdynia

Prezentacje produktowe, klimat Art Deco i lat 20, efektowna replika Rolls Royce'a i wielu gości, Klientów, przedstawicieli firm związanych z Ablerem - tak wyglądało 25-lecie firmy Swiss Krono organizowane w Toruniu oraz w Gdyni.

Swiss Krono to marka od dwóch dekad związana z siecią sprzedaży Abler. Znany i renomowany producent - wcześniej: Kronopol - to producent m.in. podłóg laminowanych i materiałów drewnopochodnych dla budownictwa i wnętrz. Abler jest autoryzowanym dystrybutorem Swiss Krono w Polsce.

 

6 września 2019 r. - w pełen błękitu nieba piątek - nasza firma świętowała 25-lecie Swiss Krono. Oprócz przedstawicieli tej marki byli również zarówno klienci detaliczni jak i hurtowi, a także m.in. firmy związane z rynkiem wnętrz czy projektanci.

Była to okazja nie tylko do skorzystania z wielu atrakcji, ale również m.in. prezentacji produktowych czy atrakcyjnych promocji cenowych przygotowanych przez producentów. Zabawa utrzymana była w klimacie lat 20 - do nich nawiązuje stylizacja Art Deco wprowadzana przez Swiss Krono. Widać było to m.in. po ubiorach działu sprzedaży Ablera czy stylizacji sali sprzedaży. Klimat podkreśliły też samochody z przeszłości - w tym replika Rolls Royce.

Kilka dni później, 11 września 2019 r. imprezę Swiss Krono zorganizowano w Ablerze w Gdyni. Podobnie jak w przypadku wcześniejszej, była to utrzymana w klimacie lat 20. zabawa, w której promowano m.in. ideę Art Deco, do której nawiązują kolekcje Swiss Krono.

Oprócz Swiss Krono, w spotkaniach prezentujących asortyment udział wzięły inne firmy związane z siecią sprzedaży Abler. To m.in. Nomet, Laguna, Schillsner, Blum, Spax, Aquafront, Gamet, Wiech, Festool, ShopLine, Gryc czy Polkemic. To marki, których materiały są dostępne w oddziałach terenowych Ablera - w Toruniu oraz Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Kaliszu, Słupsku, Płocku czy Gdyni.

13.09.2019

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023