Blaty Kaindl

Blaty Kaindl to nowość w ofercie sieci Abler. Producent – austriacki koncern specjalizujący się m.in. w wytwarzaniu wysokiej jakości podłóg o imponującym odwzorowaniu naturalnego drewna – podobne rozwiązanie proponuje również w przypadku blatów. Oferta sieci Abler obejmuje kilkanaście wiodących dekorów oraz – na zamówienie – inne, nie ujęte w bieżącej propozycji.

Blaty Kaindl - podobnie jak podłogi tego renomowanego producenta - od lat doceniane są ze względu na szczególną jakość wykonania, atrakcyjną gamę wariantów kolorystystycznych oraz wyjątkową estetykę detali. Od jesieni 2020 r. blaty Kaindl zakupić można w Ablerze. 

blaty kaindl

blaty kaindl


Blaty Kaindl

Nowy asortyment Kaindl trafił do hurtowni Abler w Toruniu. Wśród nowości są:

Blat K5413 Dąb Cognac

dąb cognac kaindl


Płyta laminowana i blat K5414 Dąb Classic

dąb classic


Płyta laminowana i blat K5474 Dąb Evoke Sunset

dąb evoke sunset


Płyta laminowana i blat K4447 Dąb Antyczny

dąb antyczny płyta meblowa


Płyta laminowana i blat K4398 Rusty Iron

rusty iron


Płyta laminowana i blat 34127 Dąb San Remo Cristal

rovere san remo crystal


Płyta laminowana i blat 34321 Oxide

oxide


Płyta laminowana i blat 44374 Beton Szary Opal

płyta kaindl


Zobacz: katalog blatów kuchennych Kaindl

Na zamówienie dostępne są inne wzory blatów Kaindl - niezależnie od oczekiwanej ilości. Szczegółowa oferta obejmująca nowe blaty kuchenne Kaindl dostępna jest w dziale handlowym sieci Abler w Toruniu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]