Wyjątkowa karta WOŚP wylicytowana przez Abler

Abler od lat angażuje się w akcje charytatywne - m.in. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W 2018 r. spółka wylicytowała jedną z kart WOŚP. abler wosp orkiestra kartaAbler wylicytował za ponad 4 tys. zł pamiątkową kartę nr 86. To pierwsze takie wyróżnienie w historii spółki. W 2017 r. Abler zaangażował się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w bardziej lokalnym wymiarze - spółka wylicytowała wtedy prawo do nazwy na tablicy zainstalowanej przy wahadle Foucault'a w toruńskim Młynie Wiedzy.
Pamiątkowa karta - wraz z certyfikatem otrzymanym z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - znajdzie się w nowej siedzibie Ablera w Toruniu, która powstaje na skrzyżowaniu ul. Polnej i Grudziądzkiej.
Możliwość wspierania WOŚP możliwa jest m.in. dzięki rosnącej grupie naszych Klientów oraz współpracy z producentami materiałów do wyposażenia wnętrz. W salonach Ablera dostępne są m.in. podłogi - zarówno panele laminowane jak i drewniane oraz panele winylowe LVT - drzwi, listwy wykończeniowe do podłóg, okucia meblowe oraz inne materiały wpływające na estetykę i funkcjonalność mieszkań, domów i biur.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]