Warsztaty - montaż szuflad MERIVOBOX
montaż szuflad MERIVOBOX Blum

Zaprosiliśmy na szkolenie kolejną grupę stolarzy, w celu przekazania najlepszych praktyk podczas montażu szuflad MERIVOBOX.


W trakcie warsztatów, które prowadził Henryk Nowacki, pokazaliśmy w jaki sposób szybko i z wysoką dokładnością zmontować szufladę MERIVOBOX Blum. Na wstępie stolarze poznali funkcjonalności Konfiguratora korpusów Blum, aplikacji on-line, w której korpus szafki okuwa się szybko i intuicyjnie przy pomocy kilku kliknięć myszki i po wpisaniu niezbędnych wymiarów. Wbudowane w aplikację kreatory już na etapie projektowym pozwalają uniknąć błędów, sygnalizując brak możliwości zastosowania konkretnego komponentu. Po zakończeniu konfiguracji, okucia można zamówić w Abler. Z aplikacji można również wyeksportować do pliku formatki potrzebne do przycięcia, oklejenia i montażu i na jego podstawie złożyć zamówienie.


Podczas warsztatów MERIVOBOX stolarze korzystali z szeregu pomocnych narzędzi jak np. BOXFIX-u czy wzornika ZML.0040.02, co pozwoliło znacznie skrócić czas montażu szuflady. Sięgali do informacji zawartych w najnowszym Katalogu Blum na 2022/23 - niezbędnika każdego stolarza (do pobrania tutaj) - gdzie mogli znaleźć rysunki techniczne i wymiary poszczególnych elementów składowych szuflad. Po krótkiej chwili 3 szuflady znalazły się w korpusie szafki. Delikatna korekta szczelin pomiędzy szufladami i szafka gotowa.

Spotkanie umożliwiło wymianę cennych doświadczeń. Na koniec uczestnicy warsztatów otrzymali upominki, które - mamy nadzieję - zostaną wykorzystane w codziennej pracy.

 

Zapraszamy na warsztaty z montażu podnośników AVENTOS HF
Stolarze współpracujący z Abler, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przy montażu ww. podnośnika frontów.
Chętnych zapraszamy do zapisów, które prowadzi Marlena Malok, tel. 601 658 445.

Warsztaty prowadzone są w oddziale Abler Toruń. W przypadku dużego zainteresowania Waszym udziałem w innych oddziałach Abler, zorganizujemy warsztaty w pozostałych salonach sprzedaży. 

Zapraszamy do zapisów.

 

To może Cię zainteresować

 

10.03.2023

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022