Warsztaty - montaż szuflad MERIVOBOX
montaż szuflad MERIVOBOX Blum

Zaprosiliśmy na szkolenie kolejną grupę stolarzy, w celu przekazania najlepszych praktyk podczas montażu szuflad MERIVOBOX.


W trakcie warsztatów, które prowadził Henryk Nowacki, pokazaliśmy w jaki sposób szybko i z wysoką dokładnością zmontować szufladę MERIVOBOX Blum. Na wstępie stolarze poznali funkcjonalności Konfiguratora korpusów Blum, aplikacji on-line, w której korpus szafki okuwa się szybko i intuicyjnie przy pomocy kilku kliknięć myszki i po wpisaniu niezbędnych wymiarów. Wbudowane w aplikację kreatory już na etapie projektowym pozwalają uniknąć błędów, sygnalizując brak możliwości zastosowania konkretnego komponentu. Po zakończeniu konfiguracji, okucia można zamówić w Abler. Z aplikacji można również wyeksportować do pliku formatki potrzebne do przycięcia, oklejenia i montażu i na jego podstawie złożyć zamówienie.


Podczas warsztatów MERIVOBOX stolarze korzystali z szeregu pomocnych narzędzi jak np. BOXFIX-u czy wzornika ZML.0040.02, co pozwoliło znacznie skrócić czas montażu szuflady. Sięgali do informacji zawartych w najnowszym Katalogu Blum na 2022/23 - niezbędnika każdego stolarza (do pobrania tutaj) - gdzie mogli znaleźć rysunki techniczne i wymiary poszczególnych elementów składowych szuflad. Po krótkiej chwili 3 szuflady znalazły się w korpusie szafki. Delikatna korekta szczelin pomiędzy szufladami i szafka gotowa.

Spotkanie umożliwiło wymianę cennych doświadczeń. Na koniec uczestnicy warsztatów otrzymali upominki, które - mamy nadzieję - zostaną wykorzystane w codziennej pracy.

 

Zapraszamy na warsztaty z montażu podnośników AVENTOS HF
Stolarze współpracujący z Abler, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przy montażu ww. podnośnika frontów.
Chętnych zapraszamy do zapisów, które prowadzi Marlena Malok, tel. 601 658 445.

Warsztaty prowadzone są w oddziale Abler Toruń. W przypadku dużego zainteresowania Waszym udziałem w innych oddziałach Abler, zorganizujemy warsztaty w pozostałych salonach sprzedaży. 

Zapraszamy do zapisów.

 

To może Cię zainteresować

 

10.03.2023

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023