Showroom - nowość w Ablerze w Toruniu

Showroom - zrealizowany ze współpracy z Blum Polska - to nowość w Ablerze Toruń. Pomieszczenie pozwala na ekspozycję produktów i jest miejscem spotkań klientów m.in. ze stolarzami związanymi z marką Abler. showroom salon abler w toruniu meble zabudowa

Showroom w założeniu ma być miejscem, w którym ekspozycja produktowa łączy się z doradztwem. W siedzibie Ablera w Toruniu nasi klienci mogą liczyć m.in. na analizę tego, jak funkcjonalne są meble oparte na mechanizmach Blum. Showroom to pomieszczenie wyposażone w nowoczesne zabudowy doskonale prezentujące możliwości i estetykę zabudowy. Kanapy, kącik kawowy i inne elementy wyposażenia wprowadzają naszych gości nie tylko w domowy klimat, ale pozwalają w pełni przekonać się, jak ciekawe mogą być rozwiązania realizowane przez stolarzy związanych z siecią Abler.

Showroom w Toruniu - zorganizuj spotkanie i prezentację

Znajdujący się na antresoli salonu Abler showroom jest do dyspozycji podmiotów współpracujących z Ablerem. Firmy stolarskie, projektanci wnętrz, architekci - m.in. te grupy zawodowe mogą skorzystać bezpłatnie z kilkudziesięciometrowego pomieszczenia, by np. spotkać się z klientami.


Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji showroom udzielane są pod nr tel. 601 308 851.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]