Samochód ekspozycyjny z ofertą Nomet w Płocku

Oferta Nomet to szeroki wybór okuć i akcesoriów – we wtorek (29.09) przekonać o tym mogą się klienci sieci Abler w Płocku.auto ekspozycyjne nomet

nomet samochód prezentujący ofertę handlową

Do lokalnego sklepu i hurtowni przyjedzie m.in. nietypowe, ekspozycyjne auto Nomet – prawdziwie mobilna skarbnica prezentująca ofertę tego renomowanego producenta. Do dyspozycji stolarzy współpracujących z Ablerem Płock będą również przedstawiciele tej firmy. Szczegółowe informacje dotyczące spotkania udzielane są przez dział handlowy Abler w Płocku. 

Nomet jest producentem szerokiego zestawienia okuć meblowych oraz akcesoriów - zapewnia pełen przegląd możliwości dla stolarzy wykonujących meble na zamówienie klientów. Abler to autoryzowany przedstawiciel Nomet; firma zapewnia sprzedaż detaliczną i hurtową. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]