Rusza Blum w trasie. Jak zdobyć nowy katalog Blum?

Nie „twarzą w twarz”, a wirtualnie i przez internet – tak będzie wyglądać nowa seria spotkań „Blum w trasie”. Nie zmienia się jedno: uczestnictwo w spotkaniu ze specjalistami Blum to możliwość otrzymania wyjątkowego prezentu. Jest nim katalog prezentujący wszystkie okucia Blum obowiązujące na najnowszy rok.
blum w trasie katalog


Początek „Blum w trasie” zaplanowano na 15 października 2020 r. Od tego dnia pod adresem blumwtrasie.pl można obejrzeć wirtualnie – na wzór dotychczasowych spotkań bezpośrednich – prezentacje przygotowane przez tego renomowanego producenta okuć meblowych. Wystarczy do tego założenie przez internet konta w serwisie, a następnie obejrzenie wszystkich filmów. Kończy się ono możliwością zamówienia katalogu Blum na sezon 2020/21.

Przedstawiciele Blum przygotowali nowości, wskazówki oraz cenne inspiracje – wszystko, co jest niezbędne do zaplanowania, obróbki i montażu mebli opartych na systemach Blum. W efekcie cykl prezentacji to prawdziwa kopalnia wiedzy o wszystkim, co nowe, intrygujące i atrakcyjne w ofercie tego producenta.


Autoryzowany dystrybutor

Abler to autoryzowany dystrybutor marki Blum w Polsce. Sprzedaż okuć meblowych odbywa się detalicznie i hurtowo. Prowadzona jest w ośmiu przedstawicielstwach Ablera w środkowej i północnej Polsce (Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Kalisz, Słupsk, Płock, Gdynia). Firma zapewnia również sprzedaż wszystkich okuć Blum z dostawą do klientów w całym kraju. Skontaktuj się z działem handlowym, aby poznać szczegółową ofertę oraz ceny okuć Blum.


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]