Prezentacja produktów Aquafront, Wiech i Schilsner

Kilka firm związanych z Ablerem, 13 marca 2018 r. zaprezentowało naszym Klientom nowości produktowe połączone z doradztwem. Klienci Ablera - to m.in. zakłady produkujące meble na zamówienie - mieli okazję poznać szczegóły związane z nowościami ofertowymi na rok 2018. Do dyspozycji gości byli przedstawiciele firm Wiech, Schilsner oraz Aquafront. Dodatkowo zaprezentowano możliwości systemów Blum - Abler jest autoryzowanym dystrybutorem tej marki w Polsce. 

Wiech to uznany i renomowany producent frontów 

meblowych. Ich podstawowym surowcem jest płyta MDF poddawana obróbce frezowania i oklejania. Asortyment Wiech obejmuje m.in. fronty proste, gięte, listwy wieńczące i cokołowe a także pilastry.
Schilsner jest producentem obrzeży do płyt meblowych. Oferuje m.in. obrzeża do blatów, okleiny meblowe, a także zaślepki samoprzylepne. Szczególną zaletą materiałów Schilsner jest szeroka różnorodność oklein dopasowanych do konkretnych potrzeb.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]