Podłogi Dąbex - prezentacja w Ablerze Inowrocław

Podłogi Dąbex - nowość w ofercie Ablera - to zarówno efektowny wygląd jak i wysoka funkcjonalność. Ich prezentację zorganizowano w Ablerze Inowrocław. Podłogi stanowią fundament działalności Ablera niemal od początku działalności handlowej Spółki. Obecnie w ofercie znajdują się m.in. podłogi laminowane - panele podłogowe Swiss Krono, Kaindl czy Krono Original - oraz podłogi drewniane. To zarówno deski podłogowe jak i parkiety i inne formaty podłoży - producentami są Barlinek oraz Dąbex. Podłogi tego ostatniego to nowość w ofercie Ablera.
Dąbex jest renomowanym producentem parkietów drewnianych i warstwowych. Od lat łączy doświadczenie z nowymi trendami - stąd m.in. w ofercie szerokie zestawienie zarówno podłóg klasycznych jak i egzotycznych, w eksperymentalnych kolorach.
W salonach Abler dostępna jest szeroka kolekcja podłóg Dąbex. Oferta obejmuje m.in. parkiety dwuwarstwowe, deski podłogowe, produkty przeznaczone do ogrzewania podłogowego i deski warstwowe. Uwagę zwraca kolorystyka: podłogi drewniane Dąbex to m.in. standardowe barwy dębu, ale również stonowany jesion, nietypowe mozaiki oraz intrygujące czerwienie i warianty niebieskiego.
Parkiety Dąbex oferowane są we wszystkich salonach Abler. Znajdują się w Toruniu, Bydgoszczy, Brodnicy, Inowrocławiu, Kaliszu, Słupsku, Płocku i Gdyni. Dostępny jest również ich sprzedaż w całym kraju po wcześniejszym ustaleniu warunków dostarczenia.

Montaż i zalety podłóg Dąbex zaprezentowano podczas marcowego spotkania w salonie Abler Inowrocław. 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]