Usługi stolarskie - piły Schelling oznaczają precyzję

Piły Schelling, o które zimą 2016 r. powiększył się park maszynowy salonów Abler m.in. w Gdyni, Bydgoszczy i Płocku, to wyjątkowe rozwiązanie pozwalające osiągnąć jeszcze lepszą precyzję i szybkość cięcia. Austriacka firma Scheling Anlagenbau GmbH ze Schwarzach to niekwestionowany lider światowego runku pilarek do rozkroju różnorodnych materiałów. Zajmuje się każdym ich typem: od płyt pilśniowych i wiórowych po te z metali o grubości do 250 mm. Ponad 90-letnie doświadczenie pozwoliło osiągnąć firmie Schelling wyjątkową pozycję. Eksperci doceniają m.in. możliwość modułowej rozbudowy sprzętu. Firma szczyci się m.in. tym, że każda piła tworzona jest indywidualnie pod kątem konkretnego Klienta – dzięki temu można idealnie spełnić jego wszelkie oczekiwania. Tak jest w przypadku parku maszynowego sieci salonów Abler.

 

 

Usługi stolarskie najwyższej jakości

Piły Schelling charakteryzują się korpusem wykonywanym z wysokojakościowej stali. Są odporne na skręcanie, a obróbka frezowaniem przy dwóch mocowaniach gwarantuje wysoką stabilność i pewność, że prowadnice zachowają równoległość wobec stołu maszyny.

Jak zauważa Schelling, agregat piły jest wyjątkowo dobrze wyważony, co zapewnia niezmiennie równomierne rozłożenie ciężaru. Dzięki temu można liczyć na idealne przeniesienie sił skrawania na rolki. A to z kolei przekłada się na cięcie na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowanym mechanizmom, piły Schelling – poprzez zintegrowane czujniki – rozpoznają automatycznie format płyty oraz grubość pakietu. Niemniej istotny jest stalowy stół. Zapewnia on odporność na zniszczenie oraz zabezpiecza powierzchnię płyt w trakcie rozkroju. Uwagę należy zwrócić również na masywną budowę stołu. To zapobiega ugięciom. Piły Schelling to także podwójny docisk poprzeczny pasów – w ten sposób zapewniana jest najwyższa dokładność kąta cięcia. Siłę reguluje się za pomocą falownika. To również zapewnia najwyższa precyzję cięć. 

Cięcia płyt i blatów oraz transport

Salony Abler oferują kompleksową obsługę stolarską. Usługi – cięcia płyt, cięcia blatów, wykonywanie otworów, tworzenie wcięć oraz inne prace stolarskie – wykonujemy przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu, w tym pilarek Schelling. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i profesjonalnych zakładów. Usługi stolarskie w Toruniu, Bydgoszczy, Gdyni, Inowrocławiu, Słupsku, Kaliszu, Brodnicy – skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia, potencjału, zaplecza maszynowego oraz możliwości transportowych. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]