Piły Schelling w oddziale Ablera w Inowrocławiu

Inowrocław - to kolejne miejsce w sieci Abler, w którym stolarnia dysponuje nową piłą panelowąNa miejsce dotarła pod koniec stycznia 2017 r. Piły Schelling charakteryzują się korpusem wykonywanym z wysokojakościowej stali. Są odporne na skręcanie, a obróbka frezowaniem przy dwóch mocowaniach gwarantuje wysoką stabilność i pewność, że prowadnice zachowają równoległość wobec stołu maszyny.


Jak zauważa Schelling, agregat piły jest wyjątkowo dobrze wyważony, co zapewnia niezmiennie równomierne rozłożenie ciężaru. Dzięki temu można liczyć na idealne przeniesienie sił skrawania na rolki. A to z kolei przekłada się na cięcie na najwyższym poziomie. 


Dzięki zastosowanym mechanizmom, piły Schelling – poprzez zintegrowane czujniki – rozpoznają automatycznie format płyty oraz grubość pakietu. Niemniej istotny jest stalowy stół. Zapewnia on odporność na zniszczenie oraz zabezpiecza powierzchnię płyt w trakcie rozkroju. Uwagę należy zwrócić również na masywną budowę stołu. To zapobiega ugięciom.


Piły Schelling to także podwójny docisk poprzeczny pasów – w ten sposób zapewniana jest najwyższa dokładność kąta cięcia. Siłę reguluje się za pomocą falownika. To również zapewnia najwyższa precyzję cięć. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]