Aktualności

Lubimy wyzwania. Wybudowanie budynku w Inowrocławiu było olbrzymim wyzwaniem, dlatego postanowiliśmy ten sukces pokazać innym. Uczestnictwo w konkursie "Mister Budownictwa 2015" było dla nas przyjemnością. Do konkursu mogły być zgłaszane obiekty budowlane zlokalizowane wyłącznie na terenie Miasta Inowrocławia, oddane do użytku w okresie od 16 października 2014 r. do 15 października 2015 r. 

Dziękujemy i gratulujemy zwycięzcy!    

Ty masz plan jak ma wyglądać Twoja kuchnia, my mamy meble na kółkach - razem stworzymy piekną a przede wszystkim praktyczną kuchnię.

 

Przy okazji tworzenia nowej strony internetowej znaleźliśmy zdjęcia naszej drużyny piłkarskiej. Drużyna dzięki swoim osiągnięciom stała się jedną z najbardziej utytułowanych i rozpoznawanych drużyn w Toruńskiej Lidze Szóstek Piłkarskich.

 

W związku z prężnym rozwojem firmy Abler odświeżyliśmy stronę firmową. Zapraszamy do śledzenia nowości z branży meblarskiej. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]