Aktualności

Inowrocław - to kolejne miejsce w sieci Abler, w którym stolarnia dysponuje nową piłą panelową

Blum - którego autoryzowanym przedstawicielem jest sieć Abler - proponuje nowe rozwiązanie technologiczne. To cyfrowe narzędzie dla montażystów. 

Abler - tradycyjnie już, tak jak od 20 lat - był obecny na targach DOMOTEX. Spotkanie branży producentów podłóg organizowanie w Niemczech to regularnie okazja do poznania najnowszych trendów i najciekawszych rozwiązań proponowanych przez renomowanych producentów. 

Spółka Abler tradycyjnie zaangażowała się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W niedzielę 15. stycznia wygraliśmy licytację o nazwę słynnego elementu toruńskiego Młyna Wiedzy – Wahadła Faucaulta. 

Firma POL-SKONE, której asortyment oferują salony sieci sprzedaży Abler, nieustannie poszerza swoją ofertę asortymentową. Obecnie produkuje około 100 modeli drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, technicznych oraz futryn. 

Nasza spółka w 2017 r. obchodzi 20. rocznicę powstania. W tym roku o historii Firmy będzie można przeczytać m.in. w okazjonalnym albumie poświęconym rozwojowi marki Abler. 

Salony wnętrz Abler zmieniają się na Święta'2016. Wszystkim naszym Klientom oraz Dostawcom życzymy, by były spokojne i radosne. 

Pojazdy, którymi poruszają się przedstawiciele handlowi sieci sprzedaży Abler nawiązują do mapy działalności firmy. 

Nasze przedsiębiorstwo pierwszy raz znalazło się w zestawieniu 2000 największych firm Polski, które opracowuje co roku "Rzeczpospolita". 

Piły Schelling, o które zimą 2016 r. powiększył się park maszynowy salonów Abler m.in. w Gdyni, Bydgoszczy i Płocku, to wyjątkowe rozwiązanie pozwalające osiągnąć jeszcze lepszą precyzję i szybkość cięcia. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]