Aktualności

Bydgoszcz to kolejne miejsce, w którym sieć salonów i hurtownii Abler prezentowała m.in. panele podłogowe oraz kuchnię stworzoną m.in. dzięki produktom Blum. Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem tego producenta. 

 

25-lecie Blum Polska - krajowego przedstawicielstwa tego światowego koncernu - to okazja do świętowania m.in. w sieci salonów i hurtowni Abler. 

Dwa dni dziesiątek ekspozycji, setki osób zainteresowanych rynkiem mieszkaniowym w regionie, kompleksowa oferta budowlana – takie były Targi Mieszkaniowe i Targi Budownictwa w Toruniu. Wśród firm przedstawiających swoją ofertę znalazł się również Abler. 

Specjalistyczne produkty do czyszczenia podłóg, nowość w ofercie SWISS KRONO, bardzo atrakcyjne ceny na produkty Krono Original, a także promocja na listwy Cezar – to tylko fragment oferty sieci Abler na marzec. 

SWISS KRONO WALLDESIGN to nowa propozycja uznanego od lat producenta. Jest odpowiedzią na niezmienne zainteresowanie kamieniem szlachetnym chętnie używanym w projektowaniu wnętrz.

Austriacka firma Kaindl od lat uznawana jest za jednego z najważniejszych producentów materiałów wyposażenia wnętrz. Dla wielu to lider wyznaczania nowych trendów w branży meblarskie.

Nasza sieć salonów i hurtowni tradycyjnie angażowała się w styczniu w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Efekt to pamiątkowa tablica w toruńskim Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. 

Inowrocław - to kolejne miejsce w sieci Abler, w którym stolarnia dysponuje nową piłą panelową

Blum - którego autoryzowanym przedstawicielem jest sieć Abler - proponuje nowe rozwiązanie technologiczne. To cyfrowe narzędzie dla montażystów. 

Abler - tradycyjnie już, tak jak od 20 lat - był obecny na targach DOMOTEX. Spotkanie branży producentów podłóg organizowanie w Niemczech to regularnie okazja do poznania najnowszych trendów i najciekawszych rozwiązań proponowanych przez renomowanych producentów. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]