Aktualności

W 2018 r. Abler powita swoich Klientów - zarówno detalicznych jak i hurtowych - w nowych wnętrzach. Zapewnimy jeszcze więcej przestrzeni ekspozycyjnej, jeszcze większy komfort i jeszcze szersze możliwości. 

Niemal 400 uczestników, 100 km trasy, 8 godzin jazdy - tak wyglądał rajd rowerowy Tour de Calisia. 

Produkty Blum Polska są na całym świecie - to jedna z najpopularniejszych i najbardziej docenianych marek na rynku wnętrz. Abler od lat jest autoryzowanym przedstawicielem tej marki w Polsce. 

Nowości wśród paneli podłogowych SWISS KRONO, możliwości paneli ściennych WALLDESIGN, ale również historia rozwoju firmy Abler - taki był czerwcowy Aurum Show.

Płyty meblowe, blaty, sklejki, osb, drzwi, podłogi - asortyment, w którym specjalizuje się Abler to podstawa działalności każdej firmy meblarskiej. W czerwcu zaprezentowaliśmy naszą ofertę w magazynie "Meblarstwo".

Oddział Ablera w Bydgoszczy w środę, 7 czerwca zorganizował śniadanie z wspólnie z firmą Blum - renomowanym producentem okuć meblowych. Abler jest jego autoryzowanym przedstawicielem.  

Rekordowa liczba wystawców, wyjątkowo ciekawe nowości w ofercie, widoczny nacisk kładziony na oryginale materiały - takie były targi Interzum 2017 w Kolonii. Gościł na nich również Abler. 

Charakterystyczna "jodełka" oraz klasyczne rozwiązania choć w nowych wariantach kolorystycznych - to efekt poszerzonej oferty Kaindl w salonach i hurtowniach sieci sprzedaży Abler.

Nowe dekory ustatysfakcjonują zarówno zwolenników rozwiązań standardowych jak i tych bardziej eksperymentujących. 

Targi Meble Polska 2017 połączone z Home Decor oraz Arena Design to wyjątkowe spotkanie czołowych przedstawicieli branży meblarskiej.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]