Aktualności

Abler od lat angażuje się w akcje charytatywne - m.in. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W 2018 r. spółka wylicytowała jedną z kart WOŚP. 

Abler, jako autoryzowany dystrybutor renomowanego austriackiego producenta, poszerza w nowym roku ofertę podłóg doskonale odzwierciedlających naturalne drewno.

Na budowie toruńskiego oddziału - a zarazem centrali - Ablera wyraźnie widać już jak duży będzie jego magazyn

Stawiany przy zbiegu ul. Grudziądzkiej i Polnej budynek jest już pod dachem. Doskonale widać m.in. rozmiary przestrzeni magazynowej. 

Od stycznia 2018 r. zmienia się oferta szuflad dwuściennych Blum - z asortymentu wycofywany będzie program INTIVO. 

POL-SKONE, producent szerokiej gamy drzwi dostępnych w sklepach i hurtowniach Abler, inwestuje w park technologiczny. Efekt to nowa wersja kolorystyczna bieli. 

Nowe centrum sprzedaży Ablera w Toruniu - sklep oraz hurtownia - powstaje przy skrzyżowaniu ul. Grudziądzkiej i Polnej. 

Panele podłogowe Kaindl od lat uważane są za wyjątkowe połączenie estetyki i wytrzymałości. Jesienią przedstawiciele Ablera mieli okazję do poznania najnowszych trendów w fabryce Kaindl w Salzburgu. 

Podłogi, drzwi, panele ścienne, płyty meblowe i blaty kuchenne, a także wszelkie akcesoria niezbędne do nowoczesnych, estetycznych wnętrz – od 2018 r. ten asortyment czekać będzie na torunian w nowym salonie sprzedaży sieci Abler. Powstaje przy skrzyżowaniu ul. Grudziądzkiej i Polnej. 

Wystawcy z ponad 30 krajów, najnowsze maszyny branżowe, przykłady nadchodzących trendów na rynku meblarskim i wyposażenia wnętrz – tak wyglądały targi Drema, Furnica i Sofab. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]