Aktualności

Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy - zaplanowane na 7 i 8 kwietnia 2018 r. - to kolejna okazja, by poznać szeroki asortyment i usługi oferowane przez Abler. 

Materiały izolacyjne, izolacje wdmuchiwane, belki dwuetowe, systemy uszczelniające i płyty – to szeroka oferta STEICO, producenta materiałów budowlanych przyjaznych środowisku. Abler został jego autoryzowanym dystrybutorem w Polsce.

Na skrzyżowaniu ul. Grudziądzkiej i Polnej w Toruniu trwa budowa nowego salonu sprzedaży dla Ablera. Zobaczyć można m.in. bardzo dużą przestrzeń magazynową oraz dział sprzedaży i część przeznaczoną dla zarządu oraz administracji spółki. 

Kilka firm związanych z Ablerem, 13 marca 2018 r. zaprezentowało naszym Klientom nowości produktowe połączone z doradztwem. 

Podłogi Dąbex - nowość w ofercie Ablera - to zarówno efektowny wygląd jak i wysoka funkcjonalność. Ich prezentację zorganizowano w Ablerze Inowrocław. 

Targi Budownictwa organizowane co roku w Toruniu to okazja do prezentacji oferty deweloperów, salonów wnętrz oraz innych firm związanych z rynkiem nieruchomości na Kujawach i Pomorzu. 

Brodnicki oddział Ablera regularnie prezentuje nowości rynkowe - tak jest również w przypadku marki Aquaakryl. 

Sklepy i hurtownie Ablera powiększają ofertę o kolejne podłogi drewniane. To produkty firmy Dąbex łączące wysoką jakość oraz atrakcyjną cenę. 

"Firma i biznesnem roku 2017" to konkurs organizowany przez Express Bydgoski i Nowości - największe dzienniki wydawane w kujawsko-pomorskim. 

Nowy Abler widać już z daleka - to efekt m.in. bliskiego zakończenia prac związanych z zabudowaniem części magazynowej. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]