Aktualności

Swiss Krono, jedna z najbardziej znanych marek rynku wnętrz w Polsce – i nie tylko – w 2019 r. obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji na wrzesień zaplanowano dwie wyjątkowe imprezy dla klientów sieci Abler. Pierwsza - organizowana w Toruniu - już za nami. Nasza firma jest od lat autoryzowanym dystrybutorem produktów Swiss Krono.

 

Pokazy możliwości marki Festool, analizy produktowe, doradztwo specjalistów - to tylko część z atrakcji, jakie na stolarzy i przedstawicieli zakładów produkcyjnych oraz innych zainteresowanych czekają w maju 2019 r. w salonach Abler.

Usługi okleinowania w Ablerze będą realizowane jeszcze szybciej. Toruń i Bydgoszcz – tu realizacje dla naszych Klientów wykonywane są od wiosny 2019 r. w oparciu o potencjał i możliwości wyjątkowej jakości okleiniarek Tornado+.

Produkty oferowane przez Abler – ale również pokazy usługi m.in. Jazdy Próbnej Kuchni – jesienią można zobaczyć podczas branżowych imprez dla rynku mieszkaniowego i wnętrz.

"Blum w trasie 2018" to cykl 38 spotkań organizowanych dla przedstawicieli branży meblarskiej - stolarzy, architektów czy montażystów. Prezentacje odbędą się również w miastach, gdzie znajdują się oddziały Ablera. 

Tradycja i nowoczesność łączy się w Ablerze - tak ofertę toruńskiej firmy ocenia magazyn "Meblarstwo" *.

Konsultacje projektowe realizowane w siedzibie Ablera zyskały uznanie Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Jazda Próbna Kuchni otrzymała znak "Made in Toruń" - rekomendację dla najciekawszych produktów i usług realizowanych w tym mieście. 

Wraz z 25 maja 2018 roku Abler sp. z o.o. dostosowuje się do przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych określanych jako „RODO”.  

Prestiżowy magazyn "Meblarstwo" swój wiosenny numer poświęcił najciekawszym produktom i firmom związanym z rynkiem wnętrz - znalazł się wśród nich również Abler. 

Prezentacja oferty Aquafront - oraz innych producentów materiałów budowlanych - będzie głównym punktem dnia otwartego z Ablerem w Gdyni. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]