Aktualności

Produkty oferowane przez Abler – ale również pokazy usługi m.in. Jazdy Próbnej Kuchni – jesienią można zobaczyć podczas branżowych imprez dla rynku mieszkaniowego i wnętrz.

"Blum w trasie 2018" to cykl 38 spotkań organizowanych dla przedstawicieli branży meblarskiej - stolarzy, architektów czy montażystów. Prezentacje odbędą się również w miastach, gdzie znajdują się oddziały Ablera. 

Tradycja i nowoczesność łączy się w Ablerze - tak ofertę toruńskiej firmy ocenia magazyn "Meblarstwo" *.

Konsultacje projektowe realizowane w siedzibie Ablera zyskały uznanie Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Jazda Próbna Kuchni otrzymała znak "Made in Toruń" - rekomendację dla najciekawszych produktów i usług realizowanych w tym mieście. 

Wraz z 25 maja 2018 roku Abler sp. z o.o. dostosowuje się do przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych określanych jako „RODO”.  

Prestiżowy magazyn "Meblarstwo" swój wiosenny numer poświęcił najciekawszym produktom i firmom związanym z rynkiem wnętrz - znalazł się wśród nich również Abler. 

Prezentacja oferty Aquafront - oraz innych producentów materiałów budowlanych - będzie głównym punktem dnia otwartego z Ablerem w Gdyni. 

Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy - zaplanowane na 7 i 8 kwietnia 2018 r. - to kolejna okazja, by poznać szeroki asortyment i usługi oferowane przez Abler. 

Materiały izolacyjne, izolacje wdmuchiwane, belki dwuetowe, systemy uszczelniające i płyty – to szeroka oferta STEICO, producenta materiałów budowlanych przyjaznych środowisku. Abler został jego autoryzowanym dystrybutorem w Polsce.

Na skrzyżowaniu ul. Grudziądzkiej i Polnej w Toruniu trwa budowa nowego salonu sprzedaży dla Ablera. Zobaczyć można m.in. bardzo dużą przestrzeń magazynową oraz dział sprzedaży i część przeznaczoną dla zarządu oraz administracji spółki. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]