Nowy Abler nabiera coraz wyraźniejszych kształtów

Nowy Abler widać już z daleka - to efekt m.in. bliskiego zakończenia prac związanych z zabudowaniem części magazynowej. Da ona wyjątkowe możliwości przechowywania towarów producentów współpracujących z siecią sprzedaży Abler - w asortymencie są m.in. panele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi, listwy podłogowe, okucia i płyty meblowe oraz blaty kuchenne. Powiększony magazyn sprawi, że jeszcze więcej towarów Abler zaoferuje w Toruniu "od ręki". 

Wyraźnych kształtów w lutym 2018 r. nabiera część administracyjna Spółki oraz dział sprzedaży. Wewnątrz znajdzie się m.in. specjalna platforma przeznaczona na program Jazda Próbna Kuchni - symulacje wnętrz przy użyciu mobilnych odpowiedników mebli kuchennych. 

Abler zaprosi swoich Klientów do nowych wnętrz w połowie roku 2018. 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]