Kolejne etapy budowy siedziby Ablera w Toruniu

Na budowie toruńskiego oddziału - a zarazem centrali - Ablera wyraźnie widać już jak duży będzie jego magazynPod tym względem Abler zapewni od 2018 r. wyjątkowe możliwości - pozwoli to na poszerzenie oferty dostępnej bez oczekiwania na realizację. Toruński oddział przy ul. Grudziądzkiej i Polnej będzie zarówno większy na przestrzeni sprzedażowej jak i magazynowej.
Budowa nowego centrum sprzedaży ruszyła latem 2017 r. W listopadzie ub. r. widooczne były już pierwsze mury budynku, który zwracać będzie uwagę swoją estetyką - widać to już na jego wizualizacjach. Rozmiary nowego Ablera w Toruniu można było ocenić już w grudniu, kiedy doskonale wyeksponowano część administracyjno-biurową. Znajduje się w charakterystycznej, drewnianej części budynku.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]