Jubileusz 25-lecia powstania Abler
Abler 25 lat jubileusz terminarz

Rok 2022 jest dla nas – jako firmy Abler – wyjątkowy. To nie tylko kolejny etap rozwoju i wyzwań, ale również okazja do świętowania. Obchodzimy 25-lecie powstania firmy.

Początki Ablera - Był rok 1997. TVP uruchamiała pierwszy odcinek serialu „Klan”, Wrocław zmagał się z powodzią tysiąclecia, wybory do Sejmu i Senatu wygrała Akcja Wyborcza Solidarność. Wiele się zmieniło od tego czasu, prawda? Tak również zmienił się Abler: przeszedł drogę od małego punktu sprzedaży po jedną z największych firm tego sektora handlowego w kraju. 

Wracając do 1997 r.: obecni Prezesi Ablera – Piotr Nowacki i Michał Przepierski - uruchomili spółkę widząc sytuację rynkową i wyraźny brak marki, która kompleksowo zapewniałaby sprzedaż materiałów meblarskich. Później Abler rozwinął ofertę sięgając po pełne zestawienie produktów do wnętrz. 

Tego lata i jesieni firma organizuje serię pikników, podczas których liczymy również na Państwa obecność. Spotkamy się w 8. miastach Polski – każdym, gdzie istnieje Abler. Będzie to okazja do tego, by świętować rocznicę wspólnie z naszymi wieloletnimi klientami, którzy związani są z Ablerem często od wspomnianej końcówki lat 90. 

Terminy pikników 25-lecia sieci Abler:

  • Słupsk – 1 września
  • Płock – 2 września
  • Brodnica – 8 września
  • Bydgoszcz – 9 września
  • Inowrocław – 22 września
  • Toruń – 23 września
  • Kalisz – 6 października
  • Gdynia - 7 października

    W Słupsku i Toruniu spotkania odbędą się w godz. 12.00-20.00, w pozostałych oddziałach w godz. 10.00-18.00.

Goście skorzystają z atrakcji w strefie rozrywki: od rywalizacji inspirowanej zawodami strongmanów, po zawody dla specjalistów branży meblarskiej. Odpoczniemy pod namiotami przy wygodnych ławostołach lub w strefie chillout – hamaki, leżaki i pufy będą idealne do tego, by korzystać z chwili relaksu. Chętni skorzystają z nieograniczonych możliwości fotobudki – czekać będą też firmowe gadżety. Na gości czeka również piknikowe menu. Zadbamy o to, by nikt z naszej imprezy nie wyszedł ani głodny, ani spragniony 😊.

23.08.2022

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023