Jubileusz 25-lecia powstania Abler
Abler 25 lat jubileusz terminarz

Rok 2022 jest dla nas – jako firmy Abler – wyjątkowy. To nie tylko kolejny etap rozwoju i wyzwań, ale również okazja do świętowania. Obchodzimy 25-lecie powstania firmy.

Początki Ablera - Był rok 1997. TVP uruchamiała pierwszy odcinek serialu „Klan”, Wrocław zmagał się z powodzią tysiąclecia, wybory do Sejmu i Senatu wygrała Akcja Wyborcza Solidarność. Wiele się zmieniło od tego czasu, prawda? Tak również zmienił się Abler: przeszedł drogę od małego punktu sprzedaży po jedną z największych firm tego sektora handlowego w kraju. 

Wracając do 1997 r.: obecni Prezesi Ablera – Piotr Nowacki i Michał Przepierski - uruchomili spółkę widząc sytuację rynkową i wyraźny brak marki, która kompleksowo zapewniałaby sprzedaż materiałów meblarskich. Później Abler rozwinął ofertę sięgając po pełne zestawienie produktów do wnętrz. 

Tego lata i jesieni firma organizuje serię pikników, podczas których liczymy również na Państwa obecność. Spotkamy się w 8. miastach Polski – każdym, gdzie istnieje Abler. Będzie to okazja do tego, by świętować rocznicę wspólnie z naszymi wieloletnimi klientami, którzy związani są z Ablerem często od wspomnianej końcówki lat 90. 

Terminy pikników 25-lecia sieci Abler:

  • Słupsk – 1 września
  • Płock – 2 września
  • Brodnica – 8 września
  • Bydgoszcz – 9 września
  • Inowrocław – 22 września
  • Toruń – 23 września
  • Kalisz – 6 października
  • Gdynia - 7 października

    W Słupsku i Toruniu spotkania odbędą się w godz. 12.00-20.00, w pozostałych oddziałach w godz. 10.00-18.00.

Goście skorzystają z atrakcji w strefie rozrywki: od rywalizacji inspirowanej zawodami strongmanów, po zawody dla specjalistów branży meblarskiej. Odpoczniemy pod namiotami przy wygodnych ławostołach lub w strefie chillout – hamaki, leżaki i pufy będą idealne do tego, by korzystać z chwili relaksu. Chętni skorzystają z nieograniczonych możliwości fotobudki – czekać będą też firmowe gadżety. Na gości czeka również piknikowe menu. Zadbamy o to, by nikt z naszej imprezy nie wyszedł ani głodny, ani spragniony 😊.

23.08.2022

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022