Gala 25-lecia sieci Abler - galeria zdjęć z CKK Jordanki
Abler 25-lecie - uroczysta gala

20.10.2022 r. sieć Abler świętowała w toruńskim CKK Jordanki imprezę z okazji 25-lecia spółki. Były wspomnienia, podsumowania, chwila wzruszeń, przedstawienie planów na przyszłość. Oto jak prezentowała się gala Ablera w multimedialnym skrócie. 

Abler to firma, która powstała w 1997 r. z potrzeby chwili – współwłaściciele, Piotr Nowacki i Michał Przepierski, zdecydowali się zaangażować w rozwój małej hurtowni artykułów meblarskich widząc lokalny deficyt towarów w Toruń. Dziś Abler to prężnie działających 8 oddziałów w Polsce i status jednej z największych firm tej branży w Polsce. 

Rozwojowi Ablera poświęcona była gala ćwierćwiecza. W Toruń CKK Jordanki właściciele spółki opowiadali o początkach firmy oraz prezentowali plany na przyszłość – m.in. dotyczące otwarcia nowego oddziału w Gdańsku. Sporo czasu poświęcono rozwojowi współpracy z kluczowym dostawcą sieci Abler – siecią SWISS KRONO Polska.

Pracownicy Ablera, partnerzy handlowi sieci, samorządowcy oraz pozostali goście mieli okazję obejrzeć koncert Roberta Janowskiego, który spontanicznie zmienił go chwilami w słynny już program „Jaka to melodia?”. Na 25-lecie firmy uhonorowano 25 pracowników firmy o szczególnym stażu w Ablerze – wiele z tych osób w firmie jest od kilkunastu lat.

Gala była również okazją do tego, by dowiedzieć się więcej o historii firmy z różnych perspektyw - zarządu, dyrekcji, kierowników oddziałów oraz pozostałych pracowników. 

Imprezę prowadzoną przez Piotra Olszowskiego zakończył koncert Rafała "Zwierzaka" Zielińskiego i przyjaciół. Niemałe wrażenie zrobił ogromny tort, w kształcie siedziby firmy przygotowany przez Cukiernia Sowa. Całość imprezy koordynowała Agencja Eventowa IKA. 

21.11.2022

Pozostałe

Podłoga Hywood terHürne

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych - podłoga Hywood

Kto lubi drewno we wnętrzach, ten pokocha Hywood. To podłoga hybrydowa z prawdziwego drewna – na wskroś. Niezwykłe jest to, że drewno w podłodze Hywood jest ekstremalnie wytrzymałe.
21.10.2022
Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022