Festool - elektronarzędzia dla profesjonalistów

18 stycznia, w godzinach 9.00-15.00, w salonie Abler w Słupsku zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy Festool. To czas na testy elektronarzędzi do obróbki drewna, które ułatwią i przyspieszą prace stolarskie.

 

 



Cięcie, frezowanie, szlifowanie, struganie i odsysanie – każde z tych zastosowań wymaga absolutnej precyzji w obchodzeniu się narzędziem podczas pracy w drewnie. Festool od dekad ma odpowiedź na każde z tych zastosowań -  wszechstronne elektronarzędzia w sprawdzonej wysokiej jakości, dzięki systemowi Festool 18V, również w wersji bezprzewodowej. Kompatybilny system wyposażenia stanowi o wysokiej jakości i efektywności rozwiązań Festool. Odkurzacze mobilne CLEANTEC sprawiają, że pył podczas obróbki zostanie natychmiast wchłonięty, gwarantując czyste powietrze i komfort pracy.

 

Festool elektronarzędzia

 

 

Przykłady wykorzystania urządzeń Festool

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]