Działania sieci Abler w związku z koronawirusem

Drodzy Klienci, wszyscy uważnie obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój sytuacji spowodowany pandemią koronawirusa. Informujemy, że wszystkie oddziały sieci Abler - zarówno sprzedaż detaliczna jak i hurtowa - działają bez zmian i w standardowym trybie pracy.Jednocześnie - w związku z tymi okolicznościami i mając na celu troskę o wspólne bezpieczeństwo oraz komfort i spokój naszych Klientów - podjęliśmy dodatkowe środki zapobiegawcze. Wdrożyliśmy następujące środki ochrony:
1. Pracownicy sieci Abler w miarę możliwości pracują zdalnie.
2. Pracownicy działów sprzedaży w miarę możliwości kontaktują się z Klientami telefonicznie lub przez e-mail.
3. Nasze regionalne biura sprzedaży zwracają szczególny nacisk na zachowanie bezpiecznego dystansu.
4. Grafiki spotkań przedstawicieli handlowych z Klientami są zaplanowane tak, by do minimum ograniczyć potrzebę bezpośrednich kontaktów.
6. Pracownicy zostali poinstruowani w kwestii przestrzegania procedur zachowania sterylności podczas kaszlu, kichania, oraz stosowania środków higienicznych.
7. Podmioty odpowiedzialne za czyszczenie środkami dezynfekującymi biur i działów sprzedaży zwracają szczególną uwagę na powierzchnie newralgiczne - np. biurka, stoły, klamki, włączniki, poręcze.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]