Dni otwarte z Festool w Ablerze

Pokazy możliwości marki Festool, analizy produktowe, doradztwo specjalistów - to tylko część z atrakcji, jakie na stolarzy i przedstawicieli zakładów produkcyjnych oraz innych zainteresowanych czekają w maju 2019 r. w salonach Abler.festool dni otwarte dystrybutorDni otwarte marki Festool w Ablerze to okazja do tego, by szczególnie wnikliwie poznać możliwości produktów tej marki. Festool od lat uznawany jest za jednego z najlepszych producentów sprzętu w branży stolarskiej, budowlanej i ogólnych prac wnętrzarskich i meblowych. Abler, jako autoryzowany dystrybutor Festool, na maj 2019 r. zaplanował organizację spotkań z przedstawicielami tej marki.

 

Spotkania z marką Festool mają charakter otwarty: zapraszamy zarówno stolarzy jak i przedstawicieli zakładów produkcyjnych czy Klientów indywidualnych zainteresowanych potencjałem i możliwościami produktów Festool.

Atrakcje i plan dni z Festool

Podczas każdego z sześciu organizowanych przez Abler spotkań zapewnimy naszym Gościom wyjątkowy pakiet atrakcji oraz możliwości. Obejmują one m.in:

 • pokazy produktowe marki Festool przeprowadzane przez jej specjalistów 
 • analizy i testy sprzętu przez naszych Gości; urządzenia - również klasy premium - w pełni do dyspozycji
 • doradztwo produktowe i wskazówki techniczne
 • atrakcyjny cennik na sprzęt Festool podczas spotkania 
 • poczęstunek dla uczestników prezentacji

Dni otwarte Festool w Ablerze mają być okazją do tego, by poznać zarówno szczegóły działania i optymalnego wykorzystania elektrourządzeń jak i ewentualnego zakupu sprzętu w wyjątkowo promocyjnych cenach.

Maj 2019 z marką Festool 

Na dni otwarte z marką Festool w Ablerze nie obowiązują zapisy; zapraszamy wszystkich chętnych. Warto zaplanować dłuższy pobyt - pokazy i testy prowadzone przez specjalistów marki Festool zaplanowane są między g. 10-15.


Daty dni otwartych Festool:

 • 8 maja - Abler Toruń, ul. Grudziądzka 177A (spotkanie przeznaczone również dla Klientów Ablera Bydgoszcz)
 • 10 maja - Abler Słupsk, ul. Poznańska 10
 • 14 maja - Abler Brodnica, ul. Gajdy 4
 • 15 maja - Abler Inowrocław, ul. Budowlana 3 
 • 17 maja - Abler Płock, ul. Kostrogaj 5
 • 20 maja - Abler Gdynia, ul. Wendy 7/9

Masz pytania związane z dniami otwartymi Festool lub ofertą handlową? Skontatuj się z najbliższym przedstawicielstwem sieci Abler lub pod sklep@abler.pl.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]