Blum w trasie 2020. Wirtualne nowości z branży okuć

Tradycja w branży meblowej, jaką stał się cykl „Blum w trasie”, w roku 2020 zmienia nieco formułę. Ze względu na pandemię koronawirusa oraz ograniczenia sanitarne, przyjmuje standard online. Nie zmienia się jedno: Blum, dla zainteresowanych ofertą okuć meblowych ma wyjątkowy prezent. To najnowszy katalog – prawdziwa skarbnica wiedzy dotycząca materiałów meblarskich.
blum w trasie katalog


Blum zwykle ruszał w swoją trasę prezentując  nowości rynkowe, rozwiązania, wdrażane technologie. Tak było w przeszłości w miastach, gdzie swoje oddziały ma sieć Abler. W tym roku spotkania będą miały inną formę. Przedstawiciele Blum wybrali się do austriackiego studia tej firmy, by nagrać serię klipów, w których opowiadają o nowościach – i nie tylko. Zapewniają również szereg wskazówek i ciekawostek branżowych.

Nagrania od 15 października 2020 r. są dostępne na stronie Blumwtrasie.pl. Aby je obejrzeć wystarczy rejestracja. Dla wszystkich osób, które obejrzą każde z nagrań z przedstawicielami Blum, firma przewidziała nagrody – to katalogi na nowy sezon.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]