Idealna regulacja - nowa aplikacja od BLUM

Blum - którego autoryzowanym przedstawicielem jest sieć Abler - proponuje nowe rozwiązanie technologiczne. To cyfrowe narzędzie dla montażystów. Aplikacja EASY ASSEMBLY to zestawienie odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące montażu. Rozwiązuje problemy z idealną regulacją do ustawienia układu szczelin, pewnego osadzania oraz dokładnej regulacji okuć austriackiego producenta.
Co ważne: wszelkie informacje dotyczące procesu montażu dostępne są przez cały czas na urządzeniu mobilnym - np. tablecie wyposażonym w odpowiednio dedykowaną aplikację.
Takie rozwiązanie pozwala na realne oszczędności czasowe - montaż jest szybszy, a jednocześnie jeszcze bardziej precyzyjny. Wpisuje się w założenia BLUM - coraz wyższą jakość usług i towarów.

  

 

EASY ASSEMBLY to:

Pełna interaktywność.

Systemy ułatwiają ustalanie pozycji okucia i jego regulację. Praca związana z przygotowaniami i własciwym montażem zyskuje na szybkości. 


Precyzja informacji.

Wszystkie filmy montażowe są w zasięgu i prezentują wszelkie detale. To swoista multimedialna skarbnica wiedzy o tym sektorze produktowym BLUM. 


Uporządkowanie wiedzy.

Aplikacja to kompleksowe zestawienie instrukcji szergowanych wg produktów. Wyjątkowo łatwo odnaleźć wszystkie niezbędne informacje. 


 

W salonach Abler, autoryzowanego przedstawiciela Blum, wraz z początkiem lutego rozpoczyna się akcja promocyjna nowej technologii. Za zakup 18 kompletów szuflad LEGRABOX otrzymasz tablet Lenovo 10 oraz uniwersalną matrycę znakującą za 1 zł netto. W przypadku zakupu 20 kompletów szuflad TANDEMBOX i 12 kompletów relingów czeka niemniej atrakcyjne urządzenie - 7-calowy tablet oraz uniwersalna matryca znakująca. Koszt to - podobnie jak w wariancie wcześniejszym - 1 zł netto. 

Matryce Blum pomagają w obróbce wszystkich produktów tej firmy i najlepiej sprawdzają się podczas montażu. W połączeniu z aplikacją EASY ASSEMBLY, uniwersalna matryca znakująca jest szczególnie praktyczna. Służy ona do narysowania pozycji mocowania wszystkich typów podnośników AVENTOS, zawiasów i prowadników.


Pobierz aplikację Blum EASY ASSEMBLY:

system Android 

system iOS

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]