abler nominowany w konkursie

"Firma i biznesnem roku 2017" to konkurs organizowany przez Express Bydgoski i Nowości - największe dzienniki wydawane w kujawsko-pomorskim. Nominacje otrzymała spółka Abler oraz jej prezesi - Piotr Nowacki i Michał Przepierski. "Kapituła doceniła przede wszystkim Państwa aktywną i efektywną działalność biznesową na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w 2017 r." - napisano w uzasadnieniu podpisanym przez Artura Szczepańskiego, redaktora naczelnego obu dzienników.

nowosci

 

To kolejne wyróżnienie dla Ablera, który z roku na rok osiąga coraz ważniejszą pozycję na polskim rynku wnętrz. W roku 2018 spółka zaprezentuje swój nowy salon sprzedaży - budowany jest on w Toruniu, u zbiegu ul. Grudziądzkiej i Polnej.

W przeszłości Abler uhonorowany był również przez inne media. To m.in. Rzeczpospolita, która wyróżniła spółkę za wyniki ekonomiczne. Abler znalazł się w zestawieniu dziennika obejmującym najprężniej rozwijające się podmioty gospodarcze pod względem dynamiki przychodów. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]