Abler na Targach Budownictwa w Toruniu

Targi Budownictwa organizowane co roku w Toruniu to okazja do prezentacji oferty deweloperów, salonów wnętrz oraz innych firm związanych z rynkiem nieruchomości na Kujawach i Pomorzu. Tak było również w marcu 2018 r. podczas Targów zorganizowanych w Centrum Park. Toruń był miejscem spotkań przedstawicieli różnych branż związanych z nieruchomościami - od producentów materiałów do wyposażenia przez architektów po firmy zajmujące się pośrednictwem w obrocie mieszkaniami i domami.
Tradycyjnie swoje możliwości pokazał Abler. Spółka - w zaarażowanej na te potrzeby kuchni opartej na rozwiązaniach Blum - zaprezentowała asortyment dostępny w salonach i zapewniła wszechstronne doradztwo specjalistów w zakresie wyposażenia wnętrz. Pytano m.in. o podłogi drewniane i panele podłogowe - część ich dekorów była zaprezentowana na stoisku - oraz pozostałą ofertę Ablera: drzwi, blaty kuchenne, płyty i fronty meblowe, okucia oraz listwy przypodłogowe, a także akcesoria.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się meble kuchenne prezentujące różnorodne możliwości rozwiązań opracowanych przez Blum. Nasi Goście otrzymali również informacje dotyczące akcji Jazda Próbna Kuchni, dzięki której można przetestować kuchnię jeszcze zanim powstanie.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]