25-lecie Swiss Krono w oddziałach sieci Abler

Swiss Krono, jedna z najbardziej znanych marek rynku wnętrz w Polsce – i nie tylko – w 2019 r. obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji na wrzesień zaplanowano dwie wyjątkowe imprezy dla klientów sieci Abler. Pierwsza - organizowana w Toruniu - już za nami. Nasza firma jest od lat autoryzowanym dystrybutorem produktów Swiss Krono.

 Ćwierćwiecze tej marki będzie we wrześniu okazją do dwóch wyjątkowych imprez organizowanych przez Swiss Krono oraz Abler. W Toruniu i Gdyni nasi klienci będą mają okazję przenieść się w świat lat 20. 6 września w Toruniu czekały na nich specjalna stylizacja Ablera, atrakcje – niespodzianki oraz pokazy – a także wyjątkowa atrakcja - kopia Rolls Royce i inne auta z przeszłości, nawiązujące do lat 20.

Prezentacje produktowe – Toruń i Gdynia

swiss krono art decoNie brakuje również prezentacji produktowych. W Toruniu, w namiocie Swiss Krono – oczywiście stylizowanym na Art Deco – zaprezentowano nowości z oferty płyt meblowych, blatów i paneli. Była to doskonała okazja do sprawdzenia aktualnej oferty producenta - dekorów utrzymanych zarówno w stylu nowoczesnym jak i modnym na rynku wnętrz Art Deco. 

 

Oprócz Swiss Krono podczas wyjątkowej imprezy w Ablerze w Toruniu i Gdyni prezentują się również inne firmy z branży wyposażenia wnętrz.

 

Kolejna impreza organizowana przez Abler i Swiss Krono odbędzie  się11 września w Gdyni – miejscem jest salon Abler przy Wendy 7/9.

Skąd koncepcja Swiss Krono na Art Deco?

Imprezy Swiss Krono w Ablerze utrzymane będą w klimacie lat 20 oraz stylistyki Art Deco. Dbałość o detale i bogactwo – wzorów, kolorów, koncepcji – to cecha charakterystyczna Swiss Krono. Stąd firma postanowiła, przy okazji ćwierćwiecza, przypomnieć o wyjątkowo intrygującym stylu w meblarstwie czy sztuce.  Jak zauważa Swiss Krono w materiałach prasowych:

„Głęboko wierzymy, że dzięki Art of Decors możemy przypomnieć wielobarwność epoki Art Deco. Jej magię, czar, a przy okazji pokazać nasze zainteresowania, fascynacje i umiłowanie sztuki. Wchodząc w kolejne 25 lat działalności patrzymy daleko do przodu, ale korzystamy też z tradycji i dokonań naszych poprzedników”.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]