Karta rabatowa VIP

Wykańczanie nowego mieszkania lub domu jest często sporym wyzwaniem od strony finansowej. Abler to zawsze niskie ceny i szeroki asortyment drzwi, podłóg czy blatów oraz akcesoriów. Zakupy w naszej sieci mogą być jeszcze tańsze dzięki współpracy z innymi firmami z branży budowlanej oraz z rynku nieruchomości.

Specjalne karty rabatowe VIP pozwalają na atrakcyjne rabaty. Jak zaoszczędzić na remoncie lub wykańczaniu mieszkania lub domu? Starannie wyselekcjonowani Partnerzy dysponują kartami rabatowymi VIP naszej sieci - po ich otrzymaniu i okazaniu w salonach Abler wydatki będą znacznie mniejsze. Rabaty obejmują płyty i blaty meblowe, podłogi i drzwi oraz akcesoria. 

W programie uczestniczą wiodące firmy z branży nieruchomości w regionie kujawsko-pomorskim. 


Tu możesz liczyć na kartę rabatową VIP umożliwiającą tańsze zakupy w salonach Abler

 

budlex

Firma budowlana Krakowscy

Grabowscy Mrozowscy  

MMF Development

Perfekt Dom

Taxlas


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]